Nie możesz pozyskać leadów sprzedażowych? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Jednym z wyzwań, z którymi się mierzysz, jest pozyskiwanie leadów sprzedażowych? Martwi Cię niska skuteczność działania lub nie wiesz, jak ułożyć dobrą strategię? Na szczęście nie musisz robić tego we własnym zakresie. Możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy od lat realizują skuteczne kampanie leadowe dla klientów z różnych branż. Przykładem takiej firmy jest agencja Directan Plus. Poznaj jej ofertę.

Wyzwania związane z pozyskiwaniem leadów sprzedażowych

Niezależnie od branży, prowadzenie biznesu opiera się m.in. na pozyskiwaniu leadów sprzedażowych. Tak naprawdę, powinno być prowadzone w trybie ciągłym. Tylko w ten sposób można rozwijać firmę, a prowadzenie jej w oparciu tylko o już zdobytych klientów, może być stosunkowo niepewne. Wystarczy, że kilku z nich odejdzie, a trudno będzie uzupełnić tę lukę. Właśnie dlatego, lejek sprzedażowy powinien być cały czas otwarty, a nowe leady powinny być z niego konwertowane. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu przedsiębiorców pozyskiwanie leadów jest sporym wyzwaniem.

Problemy pojawiają się na kilku płaszczyznach. Jest to związane m.in. z: ograniczonym czasem, brakiem umiejętności sprzedażowych, brakiem dobrych sprzedawców czy też nieumiejętnością dobrania odpowiednich kanałów dotarcia do leadów. Ponadto wiele osób ma blokadę przed tym, aby aktywnie wyjść po nowych klientów. Na szczęście są firmy, które przejmują ten obszar prowadzenia działalności, przygotowując i prowadząc kampanie leadowe. Tak działa agencja reklamowo-marketingowa z Poznania Directan Plus. Warto zapoznać się z jej ofertą.

Kampanie leadowe w Directan Plus

Skuteczność kampanii leadowej zależy od kilku kluczowych aspektów. Przede wszystkim należy odpowiednio stargetować grupę docelową. Twoje produkty lub usługi powinny być oferowane firmom, lub klientom indywidualnym, którym mogą dać one określoną wartość i ich potrzebują. Wymaga to nie tylko dobrego zrozumienia swojej oferty, ale także realnych potrzeb i trendów rynkowych. Specjalistami w diagnozowaniu tego typu rzeczy są eksperci agenci Directan Plus. Od lat prowadzą oni skuteczne kampanie leadowe, dla swoich klientów z całej Polski.

Agencja Directan specjalizuje się m.in. w pozyskiwaniu leadów w takich branżach:

  • finanse i bankowość;
  • przemysł,
  • IT,
  • edukacja,
  • ubezpieczenia;
  • inwestycje;
  • nieruchomości;
  • telekomunikacja;
  • fotowoltaika i branża energetyczna;
  • sektory B2B.

Każda kampania przygotowywana jest w oparciu o indywidualne potrzeby klientów oraz specyfikę ich działalności. Weryfikowane są różne kanały dotarcia do potencjalnych klientów. Standardowo kampania leadowa opiera się na kilku narzędziach. Eksperci Directan Plus posiadają doświadczenie w generowaniu leadów poprzez: mailing, telemarketing czy też kampanie online kierujące ruch na landing pages.

Skorzystaj z oferty Directan Plus

Szukasz profesjonalnego wsparcia w pozyskiwaniu leadów sprzedażowych? Nie trudź się z tym sam i skontaktuj się z przedstawicielem agencji Directan Plus. Dokładnie zapozna się z Twoimi potrzebami i przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy. Po nawiązaniu współpracy agencja przeprowadzi dla Ciebie skuteczną kampanię leadową. Razem z Directan Plus wskoczysz na wyższy poziom biznesowy. Zapraszamy do kontaktu z agencją.