DZOK
Menu

/ Izba Komornicza w Poznaniu

 

  • RATIUK MAGDALENA
    POZNAŃSKA 9/118
    66-600 KROSNO ODRZ.
    tel/fax 68 359 05 25
  • MALESZA TADEUSZ - ZAST. D. ANDRZEJEWSKI?
    GORZELNIANA 1
    62-700 TUREK
    tel. 63 278 43 64

    fax 214 12 41
  • ALEKSANDER-DRZEWIECKA ANNA
    AL. 1 MAJA 14/34
    62-510 KONIN
    tel. 63 24 90 111
  • BAJCAR MAREK  
    ALEJE 1 MAJA 14/1
    62-510 KONIN    
    tel. 63 223 76 58

  • BARCZYŃSKI TOMASZ
    GŁÓWNA 6
    61-005  POZNAŃ
    tel/fax 61 6543718

  • BARSKI MACIEJ
    Pl. Wolności 1b/5
    66-200 ŚWIEBODZIN
    tel. 61 28 30 794
    fax 28 41 560

  • BARTKOWIAK RYSZARD - ZAST. P. WOŚKO
    FRANCISZKAŃSKA 12
    63-100 ŚREM
    tel. 61 28 30 794
    fax 28 41 560

  • BIAŁAS KRZYSZTOF - ZAST. PTAK
    LIPOWA 34/1 I
    64-100 LESZNO
    tel. 65 6121901

  • BIELECKI PAWEŁ
    DĄBRÓWKI 3/5
    62-200 GNIEZNO
    tel. 61 426 32 29

  • BŁASZKOWSKI PIOTR
    TUMSKA 6
    62-200 GNIEZNO
    tel. 61 42 45 351

  • BŁASZCZYK MARIUSZ
    ŚREDZKA  2
    62-025 KOSTRZYN

  • BOBEK PAWEŁ
    WROCŁAWSKA 6/40
    61-837 POZNAŃ 
    tel. 61 852 45 60
    fax 852 82 88

  • BOROWSKI MICHAŁ
    HARCERSKA 17
    63-00 0ŚRODA WLKP.
    tel/fax 61 28 19 008 

  • BRZYCHCY KRZYSZTOF
    KOŚCIUSZKI 64
    64-700 CZARNKÓW
    tel. 67 255 30 74
    fax 25 58 540

  • CELMER MARIUSZ
    GDAŃSKA 9
    62-300 WRZEŚNIA
    tel. 61 437 49 30
    fax 437 49 34

  • CHLEBOWSKI MAREK - ZAST. M. KASPROWIAK
    CHROBREGO 20
    64-100 LESZNO
    tel. 65 5291274

  • CHŁOPEK DANIEL
    UL. DŁUGA 4A
    67-100 NOWA SÓL
    tel. 68 387 20 74

  • CHOJNACKI TOMASZ 
    KOPERNIKA 31/5
    64-600 OBORNIKI
    tel. 61 646 11 13

    fax 646 10 25

  • CICHY BEATA
    POZNAŃSKA 14
    64-200 WOLSZTYN
    tel. 68 347 42 24

  • CIESIELSKI KONRAD - ZAST. EWA SZUBER BEDNARZ
    TOMICKIEGO1/5
    61-116 POZNAŃ

    tel. 61 650 75 55

  • CIEŚLIK MIESZKO
    PIŁSUDSKIEGO 64
    64-600 OBORNIKI
    tel/fax 61 661 00 57

  • CZARNECKI MICHAŁ
    KRAKOWSKA 1/2
    61-899 POZNAŃ
    tel. 61 852 46 90

  • CZARNECKI TADEUSZ
    CHOPINA 10 
    64-980 TRZCIANKA
    tel. 67 255 24 51

    fax 255 24 51

  • CZELUSTA ANNA
    JANA PAWŁA II 11/6
    62-300 WRZEŚNIA

    tel. 61 436 60 54

  • DAUTER JACEK
    POZNAŃSKA 13
    64-300 NOWY TOMYŚL
    tel. 
    61 44 23 744

  • DMUCH BERNARD
    AL. NIEPODLEGŁOŚCI 9
    66-100 SULECHÓW
    tel. 
    68 385 34 81

  • DOBOSZ SŁAWOMIR
    WROCŁAWSKA 2
    68-200 ŻARY

    tel. 68 475 35 54

  • DYKIER ŁUKASZ
    GŁOGOWSKA 144/3
    60-205 POZNAŃ
    tel. 61 842 02 23

    fax 842 02 80

  • FIAŁKOWSKI MIROSŁAW
    SZAFIROWA 5
    62-030 LUBOŃ
    tel. 61 855 36 45
    fax 851 75 71

  • FIGURA SYLWIA - ZAST. M. GÓRSKI
    SPÓŁDZIELCÓW 3/111
    62 -510 KONIN
    tel/fax 63 240 87 07

  • FIGURA JAROSŁAW
    SIENKIEWICZA 30
    62-600 KOŁO
    tel. 63 272 83 43
    fax 261 6868

  • FORYCKI WITOLD
    DĄBROWSKIEGO 138/2
    60-577 POZNAŃ
    tel. 
    61 840 66 02

  • GAUZA TOMASZ - ZAST. B. GASZTYK
    BOH. WESTERPATTE 11
    65-034 ZIELONA GÓRA
    tel. 68 32 68 319
    fax 322 19 05

  • GLABUS EWA
    MŁYŃSKA 3/7
    61-729 POZNAŃ
    tel. 61 855 4509
    fax 855 45 09?

  • GŁOWACKI ZBIGNIEW
    RATAJCZAKA 26/3
    61-815 POZNAŃ, REW.V
    tel. 61 8551 630
    fax 8528 439

  • GOGOLA-KULASZA GABRIELA
    MŁYŃSKA 3/10
    61-729 POZNAŃ
    tel. 61 222 69 48

  • GÓRNY PRZEMYSŁAW
    POCZTOWA 9
    62 – 200 GNIEZNO
    tel/fax 61 429 25 55

  • GRABOWSKI ANDRZEJ
    KOLSKA SZOSA 28
    62-720 TUREK

    tel. 63 278 43 33 (30)
    fax 2141229

  • GRZELACZYK ADAM
    PIASKOWA 3/5
    61-753POZNAŃ
    tel. 61 851 80 11

  • GRZELAK MAREK
    ŚW. MICHAŁA 9/2 
    62-200 GNIEZNO
    tel. 61 426 31 74

  • GRZEŚK AGNIESZKA
    SZEROKA 10/1
    62-065 GRODZISK WLKP.
    tel. 61 441 57 18

  • GUST BERNARD
    KS. KEGLA 4/4
    63-000 ŚRODA WLKP.
    tel/fax 61 285 06 24

  • GUZIK BARTOSZ
    KOCHANOWSKIEGO 4/6
    60-844 POZNAŃ
    tel. 61 851 75 46-7

  • GUZIŃSKI WITOLD
    ZAGŁOBY 1
    62-400 SŁUPCA
    tel. 63 274 31 57
    fax 63 274 31 58

  • HALASZ KRZYSZTOF
    IGLASTA 6
    64-100 LESZNO
    tel. 65 526 52 89

  • HAŃSKI ROBERT
    MATEJKI 1
    66-600 KROSNO ODRZAŃ.
    tel. 68 383 51 36
    fax 383 30 36

  • HERDA AGNIESZKA
    KRÓTKA 1
    63-000 ŚRODA WLKP.
    tel. 61 286 49 54

  • HERDZIK ANNA
    FABRYCZNA 23A/312
    65-463 Z.GÓRA
    tel. 68 422 72 62
    fax 68 422 70 15

  • IZYDOR ŁUKASZ
    Poznańska 112a
    62-080 TARNOWO PODGÓRNE
    tel. 61 670 73 25
    fax 61 646 80 03

  • JABORSKI WŁODZIMIERZ
    RYNEK 19
    64-800 CHODZIEŻ
    tel/fax 67 282 07 07
    tel/fax 282 80 82

  • JACYNA-ONYSZKIEWICZ T.  
    DĄBROWSKIEGO 307
    60-406 POZNAŃ 
    tel. 61 85 37 290-1
    fax 85 37 281

  • JADACH ŁUKASZ
    LANGIEWICZA 3/1
    61-502 POZNAŃ
    tel. 61 222 23 95
    61 307 09 51

  • JAKUBCZAK ELŻBIETA - ZAST. M. BANKIEWICZ
    POWSTAŃCÓW WLKP. 49
    63-800 GOSTYŃ
    tel. 65 572 34 78

  • JANIAK-PŁYWACZYK AGNIESZKA
    WARSZAWSKA39/41
    BUD.A, LOK.NR 8
    61-028 POZNAŃ
    tel/fax 61 63 94 105

  • JANKOWSKI KRZYSZTOF
    KUJAWSKA 10
    64-920 PIŁA
    tel. 67 349 49 44

  • JANKOWSKI MICHAŁ
    ZIMNA 1
    65-707 ZIELONA GÓRA

  • JESSA MAREK
    LUBECKIEGO 2860-348 POZNAŃ
    tel. 61 853 74 29 (1)
    fax 853 74 48

  • JUST RADOSŁAW
    Jackowskiego 40/6
    60-512 POZNAŃ
    tel. 61 223 30 12
    fax 61 223 30 14

  • KACZMAREK ARTUR
    JUNIKOWSKA 6
    60-163 POZNAŃ
    tel. 61 866 71 31
    fax 866 67 00

  • KALISTA AGNIESZKA
    KILIŃSKIEGO 14
    62-400 SŁUPCA
    tel. 63 274 32 25

  • KARASIŃSKI DARIUSZ
    OS. PIASTOWSKIE 38
    63-000 ŚRODA WLKP.
    tel. 61 28 77 200
    fax 61 28 55 395

  • KARPIŃSKI TOMASZ
    PLAC POCZTOWY 15
    65-305 ZIELONA GÓRA
    tel. 68 326 80 62

  • KASPROWIAK PAWEŁ 
    SARNOWSKA 2 POK. 206
    63-900 RAWICZ
    tel/fax 65 545 08 82

  • KASPROWIAK MACIEJ
    PL. ŚW. ANNY 21
    62-065 GRODZISK WLKP.
    tel. 61 442 39 33

  • KLOCEK ROBERT - ZAST. DOBOSZ
    RYNEK 8-9
    68-200 ŻARY
    tel. 68 363 18 00
    fax 363 18 01

  • KOBUS MIKOŁAJ
    WAZÓW 10
    63-920 RAWICZ
    tel. 65 545 45 90 
    tel/fax 65 545 49 35

  • KOŁTKO LEON
    MONIUSZKI 3
    67-100 NOWA SÓL
    tel. 68 387 52 82
    fax 356 99 15

  • KOŁTKO LEON
    MONIUSZKI 3
    67-100 NOWA SÓL
    tel. 68 387 52 82
    fax 356 99 15

  • KOTARSKI JAROSŁAW
    MŁYŃSKA 5/8
    61-729 POZNAŃ
    tel/fax 61 223 69 01

  • KOWALEWSKI SŁAWOMIR
    MŁYNARSKA 15/17B
    64-920 PIŁA
    tel. 67 214 85 75
    fax 350 98 44

  • KOZIEŁ ŁUKASZ
    JANA PAWŁA II 14/219
    61-139 POZNAŃ
    tel. 61 110 05 49

  • KRZYSZTOF KOWALIK
    DZIECI POLSKICH 26
    64-920 PIŁA
    tel. 67 353 30 42

  • KOZŁOWSKI MACIEJ
    PL. CHOPINA 7
    64-300 N. TOMYŚL
    tel. 61 639 46 10

  • KRAMER ANDRZEJ
    TUMSKA 3
    62-200 GNIEZNO
    tel. 61 425 98 86

  • KRAMER BARTOSZ
    GRUNWALDZKA 517 C/21
    62-064 PLEWISKA 

  • KROLIKOWSKA-WYDRZYŃSKA MAGDALENA
    NOSKOWSKIEGO 1A
    62-510 KONIN
    tel. 63 246 59 47

  • KUPNY MICHAŁ
    WROCŁAWSKA 14/1
    68-200 ŻARY
    tel. 68 374 96 79

  • KURKOWSKI MARCIN
    BOSA 4/6/22
    60-125 POZNAŃ
    tel. 61 67 11 677

  • KUŚ JAKUB
    PL. K. MARCINKOWSKIEO 7/6
    63-800 GOSTYŃ
    tel. 65 572 2715

  • LEHMANN MICHAŁ - ZAST. T. CZARNECKI
    UL. GOSTYŃSKA 96
    64-000 KOŚCIAN
    tel. 65 614 15 07
    fax 65 614 15 06

  • LEŚNIEWSKI PIOTR
    JAGIELLOŃSKA 3
    64-800 CHODZIEŻ
    fax 67 348 21 06

  • LIPIŃSKI ROMAN - ZAST. J. WITOSŁAWSKI
    DOLNA WILDA 88
    61-501 POZNAŃ
    tel. 61 851 70 23
    fax 852 60 59

  • ŁUKOMSKI ARTUR
    Plac Jana Pawła II  31
    66-200 ŚWIEBODZIN
    tel/fax 68 452 33 99

  • ŁYSIAK KRZYSZTOF
    WIĘZIENNA 1
    62-065 GRODZISK WLKP. 
    tel. 61 44 46 971

  • MACIEJEWSKI DARIUSZ
    NIEPODLEGŁOŚCI 10/4
    64-100 LESZNO
    tel. 65 520 46 49

  • MAJEWSKA-MURAKOWSKA BARBARA
    WŁOCŁAWSKA 3/12
    62-600 KOŁO
    tel. 63 272 82 54
    fax 272 46 99

  • MALESZA TADEUSZ - ZAST. D. ANDRZEJEWSKI
    GORZELNIANA 1
    62-700 TUREK
    tel. 63 278 43 64
    fax 214 12 41

  • MAJCHRZAK PAWEŁ
    STAROŁĘCKA 18
    61-361 POZNAŃ
    tel/fax 61 87 87 297

  • MATECKI JACEK
    CHOPINA 21E
    62-510 KONIN
    tel/fax 63 248 79 28

  • MIERZWICZAK BŁAŻEJ
    DWORCOWA 1/3
    62-095 MUROWANA GOŚLINA

  • MIKOŁAJCZYK JACEK
    UL. DŁUGA 4A 
    67-100 NOWA SÓL
    tel/fax 68 37 66 112

  • MIGAS PRZEMYSŁAW
    POZNAŃSKA 24/2
    63-100 ŚREM
    tel. 61 283 06 91
    222 43 78 
    tel. 61 623 25 57

  • MOSAKOWSKA MONIKA
    ASNYKA 5/3
    60-832 Poznań
    tel. 61 101 61 52 
    fax 61 101 61 54

  • MUCHA DAMIAN
    RATAJCZAKA 26/3
    61-815 POZNAŃ
    tel. 61 858 89 80
    fax 856 07 56

  • NERYNG DANUTA
    CHOPINA 6
    64-300NOWY TOMYŚL
    tel/fax 61 639 41 26

  • NIERADKA PRZEMYSŁAW
    DWORCOWA 2
    64-000 KOŚCIAN
    tel. 65 512 71 67
    fax 512 00 26

  • NORKIEWICZ MARCIN
    MIŁOSŁAWSKA 2
    62 – 300 WRZEŚNIA
    tel/fax 61 640 20 80

  • NOWAK RAFAŁ
    17 STYCZNIA 151 A
    64-400 MIĘDZYCHÓD 
    tel. 95 748 48 10 
    fax 748 55 32

  • NOWAK SEBASTIAN
    OS.CHROBREGO 117/29
    60-681 POZNAŃ

  • NOWORYTA ELIZA
    HANDLOWA 2
    66-100 SULECHÓW
    tel. 68 327 94 44

  • ONYSZKIWICZ BARBARA
    STASZICA 7
    62-300 WRZEŚNIA
    tel. 61 436 60 66
    fax 436 60 69

  • ONYSZKIEWICZ STANISŁA
    BERYLOWA 3/4
    62-500 KONIN
    tel. 63 244 10 73
    fax 242 86 84

  • PACHCIARZ WŁODZIMIERZ
    SŁOWACKIEGO 10A
    62-500 KONIN
    tel. 63 244 51 80
    fax 63 242 85 06

  • PIASKOWSKI DOMINIK
    MARCINKOWSKIEGO 11/2
    61-827 POZNAŃ

  • PISKORZ NORBERT
    BOH. WESTERPLATTE 11
    65-034 Z. GÓRA
    tel. 68 324 61 95
    454 73 39
    324 61 95

  • POLIMIRSKI  ŁUKASZ
    KOŚCIUSZKI 30/2
    62-100 WĄGROWIEC
    tel. 67 26 85 350
    fax 26 85 351

  • POŚPIECH DANIEL
    ŚW. MICHAŁA 100
    61-005 POZNAŃ
    tel/fax 61 871 59 03
    tel 61 871 59 04

  • PRZYWECKI MAREK
    GRUNWALDZKA 17/1
    60-782 POZNAŃ
    tel. 61  666 00 99
    fax 61  865 65 00

  • PTAK WOJCIECH
    LIPOWA 34/1
    64-100 LESZNO
    tel. 65 520 79 42 (43)
    fax 65 533 7002

  • PURGAL DARIUSZ
    SIKORSKIEGO 11
    64-980 TRZCIANKA
    tel. 67 216 24 52

  • RADECKI RADOMIR
    POCZTOWA 16/5
    67-400 WSCHOWA
    tel. 65 540 12 01
    65 540 17 51

  • RAJEWSKI ŁUKASZ
    DĄBROWSKIEGO 2A
    64-100 LESZNO
    tel. 65 529 63 65

  • RATIUK MAGDALENA
    POZNAŃSKA 9/118
    66-600 KROSNO ODRZ.
    tel/fax 68 359 05 25

  • MICHAŁ ROJEWSKI
    Grunwaldzka 372 a
    60-169 POZNAŃ
    tel. 61 863 07 93
    fax 61 862 23 43

  • ROSZAK PAWEŁ
    ŚWIERKOWA 12/1
    61-472 Poznań

  • ROZMIAREK PIOTR
    UL. SZCZEPANOWSKIEGO 13/15
    64-000 KOŚCIAN
    tel. 65 555 50 02

  • RZETECKI KAROL
    MARSZAŁOWSKA 23
    60-327 POZNAŃ
    tel. 61 635 02 29

  • SIUDA LECH
    RYNEK 35/3
    64-500 SZAMOTUŁY
    tel. 61 442 35 19
    fax 61 292 48 06

  • SMOLARZ EMIL
    Sikorskiego 33
    64-920 PIŁA
    tel. 67 350 96 66
    fax 350 96 67

  • STACHOWIAK KRYSTIAN
    UL. GŁOWACKIEGO 1
    65-301 Z. GÓRA
    fax 68 453 66 02

  • STACHURA STANISŁAWA
    Pl Słowiański 6
    68-100 Żagań
    tel. 68 451 14 21
    fax 68 451 14 21

  • STACHURA WITOLD
    DWORCOWA 15
    64-500 SZAMOTUŁY
    tel. 61 292 04 67
    292 42 24
    fax 2932034

  • STAM - ZAST. D. MUCHA
    NARUTOWIACZA 73/1
    64-100 LESZNO
    tel. 65 529 55 14
    fax 529 55 02

  • STARZONEK DARIUSZ
    NORWIDA 4
    77-400 ZŁOTÓW
    tel. 67 263 79 78

  • STARZONEK MARIUSZ
    POWSTAŃCÓW WLKP. 16a/214
    62-500 KONIN
    tel. 63 246 70 64
    fax 246 74 64

  • ?STEFANISZYN MAGDALENA
    BOH. WESTERPLATTE 11 P. 227-231
    65-034 ZIELONA GÓRA
    tel. 68 322 19 35, 
    322 18 54 (5)
    fax 322 19 36

  • SZPOTAŃSKI PIOTR
    UL. ŚREDNIA 30 
    62-100 WĄGROWIEC
    tel/fax 67 26 85 122

  • SZUBER-BEDNARZ EWA
    TOMICKIEGO1/5
    61-116 POZNAŃ
    fax 61 650 75 55

  • SZULC RAFAŁ
    MŁYŃSKA 7
    64-500 SZAMOTUŁY
    tel/fax 61 292 45 08

  • SZYCH MAREK
    CZAJCZA 2/2
    61-546 POZNAŃ
    tel. 61 221 01 91

  • SZYMCZAK EDYTA
    BROWARNA 11A
    62 – 700 TUREK
    tel. 63 220 57 29

  • SZYMCZAK EDYTA
    BROWARNA 11A
    62 – 700 TUREK
    tel. 63 220 57 29

  • SZYMCZAK ROBERT
    UL. Energetyka 4/24 
    62 – 510 KONIN
    tel/fax 63 275 70 03

  • SZYMKOWIAK ZBIGNIEW
    BOH. WESTERPLATTE 11/812
    65-034 Z. GÓRA
    tel. 68 322 19 08 (07)
    fax 4547337

  • ŚLIWIŃSKI PAWEŁ
    WRZESIŃSKA 9A
    62-020 SWARZĘDZ
    tel. 61 855 16 85
    fax 61 817 22 27

  • ŚRON ROBERT
    KOŚCIUSZKI 3
    63-100 ŚREM
    tel. 61 890 83 25

  • ŚRON ROBERT
    KOŚCIUSZKI 3
    63-100 ŚREM
    tel. 61 890 83 25

  • ŚWITALSKI GRZEGORZ
    BOH. GETTA 11
    68-200 ŻARY
    tel. 68 452 14  13

  • TAISNER ŁUKASZ
    REJTANA 12A
    62 – 030 LUBOŃ
    tel. 61 8 303 413

  • TODOROWSKA-PATEREK IZABELA
    ODRODZENIA 8
    67-300 SZPROTAWA
    tel. 68 376 27 34
    fax 376 09 83

  • TOMASZEWSKI PIOTR
    J.CHOCISZEWSKIEGO 21/6
    60-255 POZNAŃ
    tel. 61  222 49 94
    fax 222 49 95

  • TOMCZAK PAWEŁ
    UL. ZAGÓRZE 6A,
    61-112 POZNAŃ
    tel. 61 628 23 89

  • WAJNOR ARKADIUSZ
    PL. 20 PAŹDZIERNIKA 22
    62-050 MOSINA

  • WĄTRUCKI DAWID
    ROBERTA KOCHA 39A
    64-200 WOLSZTYN
    tel. 68 411 41 24
    fax 68 414 10 76 

  • WĄTRUCKAKAROLINA
    DOKTORA KOCHA 39A
    64-200 WOLSZTYN

  • WILKOWSKI ARTUR
    MŁYNARSKA 13 AB/2
    64-920 PIŁA
    tel. 67 387 89 07

  • WŁOCH BARTOSZ
    M. KONOPNICKIEJ 15A
    77-400 ZŁOTÓW
    tel. 67 349 18 02

  • WOŹNIAK MACIEJ
    PCK 25/1
    62-500 KONIN
    tel. 63 242 88 37
    fax 63 22044 19

  • WYLEGAŁA MAGDALENA
    ul. Rynek 17 
    64-600 Oborniki
    tel. 61 646 11 16

  • ZARYCHTA ZBIGNIEW
    MICKIEWICZA 1
    68-100 ŻAGAŃ, REW. I
    tel. 68 4775170
    fax 477 51 75

  • ZARZYCKI TOMASZ 
    WILCZAK 49
    61-623 POZNAŃ
    tel. 61 657 63 25
    fax 657 62 55

  • ZIELIŃSKA KATARZYNA
    ul. TRAUGUTTA 16 
    I PIĘTRO
    62-400 SŁUPCA
    tel. 63 249 60 31

  • ŻUREK SEBASTIAN
    Reja 32a/13
    62-100 WĄGROWIEC
    tel. 67 268 58 75 (4)
    fax 26 25 861

/ KOMORNICY DLA SENIORÓW

29 – 31 stycznia 2018 r. Krajowa Rada Komornicza we współpracy z izbami komorniczymi organizuje VII Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych. Tegoroczna edycja Dnia Otwartego odbędzie się pod hasłem „Komornicy dla seniorów”.