DZOK
Menu

/ Izba Komornicza w Lublinie

1.KS BIŁGORAJ Grzegorz Czubiński
  Pl.Wolności 23
  23-400 Biłgoraj
 
2.KS CHEŁM  Robert Łogosz
  ul.Siedlecka 1/2
  22-100 Chełm
 
3.KS CHEŁM  Marzena Łogosz
  ul.Siedlecka 1/2
  22-100 Chełm
 
4.KS GARWOLIN  Agnieszka Kuźnicka
  ul.Dobre 3/2LU
  08-400 Garwolin
 
5.KS GRÓJEC  Paweł Myszkowski
  ul.Mogielnicka 33 lok.1.08
  05-600 Grójec
 
6.KS GRÓJEC  Jacek Taczykowski
  ul.Sportowa 4 lok. 2
  05-600 Grójec
 
7.KS HRUBIESZÓW Beata Kamińska
  pl.Wolności 4
  22-500 Hrubieszów
 
8.KS JANÓW LUBELSKI Agnieszka Latawiec
  ul.Lubelska 1
  23-300 Janów Lubelski
 
9.KS Kozienice Sławomira Molenda Myszkowska
  ul. Batalionów Chłopskich 32
  26-900 Kozienice
 
10.KS KRASNYSTAW Tomasz Fornalski
   ul.Podwale 6/100
   22-300 Krasnystaw
 
11.KS KRAŚNIK Krzysztof Podgórski
   ul.T.Kościuszki 30
   23-200 Kraśnik
 
12.KS LUBARTÓW Krzysztof Rybak
   ul. Cicha 1
   21-100 Lubartów
 
13.KS LUBLIN-WSCHÓD Grzegorz Antoniuk
   ul. Droga Męczenników Majdanka 74
   20-325 Lublin
 
14.KS LUBLIN-WSCHÓD Paweł Paradziński
   ul. Lotnicza 3
   20-322 Lublin
 
15.KS LUBBLIN-WSCHÓD Jarosław Zuń
   ul.Łęczyńska 1
   20-309 Lublin
 
16.KS LUBLIN-ZACHÓD Grzegorz Oleszek
   ul. Lipowa 29/5
   20-020 Lublin
 
17.KS LUBLIN-ZACHÓD Katarzyna Ryń Kowalska
   ul.Krakowskie Przedmieście 29
   20-002 Lublin
 
18.KS LUBLIN-ZACHÓD Paweł Siejak
   ul.Ogrodowa 10/4
   20-075 Lublin
 
19.KS LUBLIN-ZACHÓD Tomasz Wielgus
   ul.Wieniawska 6/50a
   20-071 Lublin
 
20.KS ŁUKÓW Ewa Kochańska
   ul. Kwiatkowskiego 3
   21-400 Łuków
 
21.KS MIŃSK MAZOWIECKI Mirosław Dziedzic
   ul.Kazikowskiego 25
   05-300 Mińsk Mazowiecki
 
22.KS MIŃSK MAZOWIECKI Bartosz Sitkowski
   ul.Kościuszki 14 lok. U 119
   05-300 Mińsk Mazowiecki
 
23.KS PUŁAWY Jacek Charytanowicz
   ul.Czartoryskich 8
   24-100 Puławy
 
24.KS PUŁAWY Agnieszka Krawczyk
   ul. Lubelska 2C/6
   24-100 Puławy
 
25.KS PUŁAWY Tomasz Piłat
   ul.Piaskowa 3A/10
   24-100 Puławy
 
26.KS RADOM Wojciech Jerzy Poznański
   ul. Żeromskiego 93
   26-600 Radom
 
27.KS TOMASZÓW LUBELSKI Michał Kasprowicz
   ul.Lwowska 53 A
   22-600 Tomaszów Lub.
 
28.KS ZAMOŚĆ Aleksandra Puchacz
   ul. Wyszyńskiego 3/49
   22-400 Zamość
 
29.KS ZWOLEŃ Paweł Piotrowski
   ul.Kościelna 1
   26-700 Zwoleń
 
30.KS MIŃSK MAZOWIECKI Marta Popławska
   ul. Kostytucji 3 Maja 2/313
   05-300 Mińsk Mazowiecki
 
31.KS WĘGRÓW Dorota Litewnicka
   ul.Zwycięstwa 2lok.5
   07-100 Węgrów
 
32.KS RADZYŃ PODLASKI Andrzej Sienkiewicz
   ul.Wyszyńskiego 3A
   21-300 Radzyń Podlaski
 
33.KS RADZYŃ PODLASKI Joalnta Sienkiewicz
   ul. Wyszyńskiego 3a/1
   21-300 Radzyń Podlaski
 
34.KS RYKI Andrzej Kijak
   ul.Słowackiego 5
   08-500 Ryki
 
35.KS SOKOŁÓW PODLASKI Laura Pietrasik vel Olszewska
   ul.Ks.J.Bosko 4
   08-300 Sokołów Podlaski
 

36.KS SIEDLCE Michał Zarzycki
   ul.Świrskiego 19
   08-110 Siedlce

 

/ KOMORNICY DLA SENIORÓW

29 – 31 stycznia 2018 r. Krajowa Rada Komornicza we współpracy z izbami komorniczymi organizuje VII Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych. Tegoroczna edycja Dnia Otwartego odbędzie się pod hasłem „Komornicy dla seniorów”.