DZOK
Menu

/ Izba Komornicza w Łodzi

  • Dorota Najder
    Łódź-Śródmieście
  • Janusz Kruk
    Łódź-Śródmieście
  • Andrzej Karwecki
    Łódź-Śródmieście
  • Bożena Jarzębowska
    Łódź-Śródmieście
  • Marcin Kurzyk
    Łódź-Śródmieście
  • Henryka Jung Zastępca Ryszard Michałek
    Łódź - Śródmieście
  • Marzena Jakóbczak
    Łódź - Śródmieście
  • Krystyna Głogowska
    Łódź - Śródmieście
  • Tomasz Górnisiewicz
    Łódź - Śródmieście
  • Jacek Bagiński
    Łódź - Śródmieście
  • Mariola Woźnialis
    Łódź - Śródmieście
  • Zbigniew Łuczak
    Łódź - Śródmieście
  • Mariusz Dobiesz
    Łódź - Śródmieście
  • Joanna Głowacka
    Łódź – Śródmieście
  • Sylwia Kacprzak
    Łódź - Śródmieście
  • Joanna Mikulska
    Łódź – Śródmieście
  • Konrad Zdziebłowski
    Łódź – Śródmieście
  • Adam Pietrak
    Zastępca Joanna Mikulska
    Łódź - Widzew
  • Kamil Pietrasik
    Łódź - Widzew
  • Andrzej Ritmann
    Łódź - Widzew
  • Jerzy Zahorodny
    Zastępca Tadeusz Brysik
    Łódź - Widzew
  • Janina Dębska
    Łódź - Widzew
  • Piotr Pietrasik
    Łódź - Widzew
  • Arkadiusz Klimczak
    Łódź - Widzew
  • Arkadiusz Wabiński
    Łódź - Widzew
  • Bartłomiej Górczyński
    Łódź - Widzew
  • Marcin Głowacki
    Łódź - Widzew
  • Marcin Jakubczyk
    Łódź - Widzew
  • Rafał Ciach
    Łódź - Widzew
  • Aleksandra Plich
    Łódź - Widzew
  • Dominik Krasiński
    Łódź - Widzew
  • Dominika Polańska- Pasturczak
    Zastępca Dominika Polańska - Pasturczak
    Łódź - Widzew
  • Karina Stańczak - Jędrzejewska
    Łódź - Widzew
  • Marzena Pawelczyk
    Łódź - Widzew
  • Jacek Lewandowski
    Łódź - Widzew
  • Kamila Kociuga
    Łódź - Widzew
  • Mariusz Kuźniak
    Pabianice
  • Andrzej Michniewski
    Pabianice
  • Marcin Janiszewski
    Pabianice
  • Dawid Tatarek
    Pabianice
  • Marta Kopias
    Pabianice
  • Dariusz Kubańczyk
    Pabianice
  • Czesław Kosiada
    Zgierz
  • Michał Durański
    Zgierz
  • Tomasz Banach
    Zgierz
  • Anna Sikora
    Zastępca Czesław Kosiada
    Zgierz
  • Maciej Pakowski
    Zastępca Izabela Zaleska
    Zgierz
  • Michał Gąszcz
    Zgierz
  • Jakub Paś
    Zgierz
  • Michał Krogulec
    Zgierz
  • Tomasz Modro
  • Andrzej Jóźwiak
    Brzeziny
  • Lucyna Zielonka
    Brzeziny
  • Piotr Niestrata
    Brzeziny
  • Marek Cichal
    Łowicz
  • Paweł Pazdyga
    Rawa Mazowiecka
  • Tamara Czerwińska
    Skierniewice
  • Anna Bartczak - Lisik
    Skierniewice
  • Piotr Świnoga
    Skierniewice
  • Paweł Zubkiewicz
    Skierniewice
  • Radosław Leśniak
    Skierniewice
  • Aleksandra Mucha
    Kutno
  • Jolanta Kozielska
    Kutno
  • Aneta Ruszczyk
    Łęczyca
  • Mateusz Miszczak
    Łęczyca
  • Leszek Tuzimek
    Kalisz
  • Monika Talarczyk
    Kalisz
  • Józef Kolański
    Kalisz
  • Edyta Krowiak - Machanek
    Kalisz
  • Dawid Bielan
    Kalisz
  • Karol Szczygiecki
    Kalisz
  • Daniel Twardy
    Kalisz
  • Jerzy Kujawski
    Jarocin
  • Tomasz Wejman
    Jarocin
  • Piotr Tomczak
    Pleszew
  • Marek Bloch
    Pleszew
  • Paweł Osuch
    Pleszew
  • Łukasz Sójka
    Kępno
  • Janusz Bańbura
    Kępno
  • Andrzej Sikorski
    Krotoszyn
  • Tomasz Kuderski
    Krotoszyn
  • Jakub Staszak
    Krotoszyn
  • Justyna Górecka-Baraniak
    Ostrzeszów
  • Urszula Kałużna
    Zastępca Marcin Kasendra
    Ostrów Wielkopolski
  • Tomasz Szalonka
    Ostrów Wielkopolski
  • Marek Gil
    Ostrów Wielkopolski
  • Małgorzata Kukuła
    Ostrów Wielkopolski
  • Sławomir Suliński
    Piotrków Trybunalski
  • Piotr Nowak
    Piotrków Trybunalski
  • Jerzy Dobrowolski
    Piotrków Trybunalski
  • Marcin Dorosławski
    Piotrków Trybunalski
  • Bartłomiej Reczek
    Piotrków Trybunalski
  • Michał Pawlak
    Piotrków Trybunalski
  • Tadeusz Hajdukiewicz
    Zastępca Jacek Hajdukiewicz
    Bełchatów
  • Marcin Władarczyk-Działkowski
    Bełchatów
  • Mariola Szczęsna
    Bełchatów
  • Dominik Krakowiak
    Zastępca Tamara Sowińska
    Bełchatów
  • Małgorzata Augustyniak-Kubala
    Bełchatów
  • Piotr Nawrotkiewicz
    Bełchatów
  • Wiesław Masłowski
    Opoczno
  • Jerzy Radek
    Radomsko
  • Bożena Pietras
    Zastępca Aneta Zasada
    Radomsko
  • Rafał Trawiński
    Radomsko
  • Katarzyna Matras
    Radomsko
  • Aleksandra Błasiak-Dżereń
    Tomaszów Mazowiecki
  • Paweł Świtkowski
    Tomaszów Mazowiecki
  • Piotr Skoczylas
    Tomaszów Mazowiecki
  • Patryk Turlik
    Tomaszów Mazowiecki
  • Agnieszka Bilska
    Tomaszów Mazowiecki
  • Adam Jordan
    Sieradz
  • Maciej Skowroński
    Sieradz
  • Bartosz Rychlik
    Sieradz
  • Agnieszka Pocheć
    Sieradz
  • Radosław Siejka
    Sieradz
  • Krzysztof Skrzypek
    Łask
  • Marcin Koziara
    Łask
  • Arkadiusz Dębski
    Łask
  • Dorota Zajączkowska - Wyrwas
    Łask
  • Józef Stolarczyk
    Zastępca Marek Stolarczyk
    Wieluń
  • Hanna Pagacz
    Wieluń
  • Bartosz Podyma
    Wieluń
  • Ewa Jarkowska
    Wieluń
  • Antoni Nowakowski
    Zduńska Wola
  • Jerzy Karniszewski
    Zduńska Wola
  • Anna Skibińska
    Zduńska Wola
  • Tomasz Peda
    Płock
  • Maciej Czyż
    Płock
  • Maria Rudnicka
    Płock
  • Joanna Kołuda
    Płock
  • Paweł Stopczyński
    Płock
  • Arkadiusz Majchrzak
    Płock
  • Tomasz Grzywiński
    Płock
  • Rafał Walczyński
    Płock
  • Marek Wojtczak
    Zastępca Marlena Skibińska
    Ciechanów
  • Urszula Perdjan
    Zastępca Cezary Kowalski
    Ciechanów
  • Marlena Skibińska
    Ciechanów
  • Cezary Kowalski
    Ciechanów
  • Cezary Fydrych
    Mława
  • Jerzy Berdyga
    Mława
  • Jacek Jędrzejczak
    Mława
  • Krystyna Stołbunik-Kon
    Płońsk
  • Łukasz Kowalski
    Płońsk
  • Piotr Packo
    Płońsk
  • Alicja Peda
    Sierpc
  • Monika Jasińska
    Sierpc
  • Krzysztof Czarciński
    Sierpc
  • Jacek Jachowicz
    Zastępca Jakub Kiljan
    Sochaczew
  • Przemysław Kosyra
    Sochaczew
  • Anita Fijołek – Brudko
    Sochaczew
  • Agnieszka Maciejewska-Kamińska
    Zastępca Rafał Kacperek
    Żyrardów
  • Mariusz Bieżuński
    Żyrardów
  • Adam Derda
    Żyrardów
  • Łukasz Lipiński
    Żyrardów
  • Michał Dobrzyński
    Żyrardów
  • Maciej Sawicki zastępca
    Żyrardów
  • Ilona Mirowska
    Gostynin
  • Tomasz Lewandowski
    Gostynin

/ KOMORNICY DLA SENIORÓW

29 – 31 stycznia 2018 r. Krajowa Rada Komornicza we współpracy z izbami komorniczymi organizuje VII Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych. Tegoroczna edycja Dnia Otwartego odbędzie się pod hasłem „Komornicy dla seniorów”.