DZOK
Menu

/ Izba Komornicza w Gdańsku

 

  • przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim    Łukasz    Borowicz    
    Słowackiego 12    
    87-700     ALEKSANDRÓW KUJAWSKI    
  • przy Sądzue Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim    Beata     Miazga    
    Narutowicza 1    
    87-700    Aleksandrów Kujawski
  • przy Sądzie Rejonowym w Braniewie    Marek    Karpiński    
    Morska 21B    1
    4-500     BRANIEWO
  • przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy    Jarosław    Gardocki    
    św. Jakuba 16     
    87-300     BRODNICA
  • przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy    Damian    Stachowski    
    Kamionka 16    
    87-300     BRODNICA
  • przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy    Alicja    Przystalska    
    Gen.Hallera 2-4    
    87-300     BRODNICA
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Jarosław    Kuna    
    Rejtana 3    
    85-032    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Hanna    Chamier - Gliszczyńska    
    Bernardyńska 13     
    85-029    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Sławomir    Jaworski    
    Bernardyńska 13    
    85-029    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Maria    Bury    
    Paderewskiego 10/5    
    85-075     BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Grażyna    Rasch    
    Plac Wolności 5/7    
    85-004    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Cecylia    Klonowska    
    Świętojańska 10    
    85-077    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Michał    Popiel    
    Gdańska 47     
    85-005    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Krzysztof     Dziedzic     
    Chodkiewicza 14/5    
    85-064    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Maciej    Bakalarski    
    Królowej Jadwigi 16/2    
    85-231    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Jakub    Głuchowski    
    J.J. Śniadeckich 22/3    
    85-011    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Jacek    Dober    
    Nowy Rynek 8 Ip.    
    85-131    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Daria    Cichocka    
    Swarzewska 32    
    85-731    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Antoni    Baszyński    
    Wysoka 38    
    85-323    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Daniel    Woźny    
    Słowackiego 12    
    85-008    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Przemysław    Hetman    
    Batorego 4/9    
    85-104    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Michał    Adamowski    
    Chopina 27    
    85-092    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Jacek    Hospod    
    Śniadeckich 9/3    
    85-011    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Jacek    Zawadzki    
    Dworcowa 110/401    
    85-010    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Damian    Skóra    
    ul. Słowackiego 1, IV p.     
    85-008    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Sebastian    Betlejewski    
    ul. Chodkiewicza 15/303    
    85-065    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Paweł    Grod    
    ul. Kościuszki 27/601    
    85-079    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Krzysztof     Ścibich    
    ul. Poznańska 19/5a    
    85-129    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy    Adam    Szymański    
    Długa 26/5    
    85-034    BYDGOSZCZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Bytowie    Wojciech    Daroszewski    
    Jana Pawła II 2/2    
    77-100     BYTÓW
  • przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie    Marcin    Gajda    
    Poprzeczna 27A    
    86-200    CHEŁMNO
  • przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie    Przemysław    Lorens    
    Grudziądzka 25/5    
    86-200    CHEŁMNO
  • przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie    Mariusz     Mądrowski    
    Poprzeczna 27B    
    86-200    CHEŁMNO
  • przy Sądzie Rejonowym w Chojnicach          
    Strzelecka 24    
    89-600     CHOJNICE
  • przy Sądzie Rejonowym w Chojnicach    Maria    Krauze    
    Młyńska 28    
    89-600     CHOJNICE
  • przy Sądzie Rejonowym w Człuchowie    Irena    Ochocińska    
    Plac Wolności 3/1    
    77-300    CZŁUCHÓW
  • przy Sądzie Rejonowym w Działdowie    Teresa    Królikowska    
    ul. Jagiełły 34A/18    
    13-200    DZIAŁDOWO
  • przy Sądzie Rejonowym w Działdowie    Alina    Jańczuk    
    ul. Jagiełły 25/1    
    13-200    DZIAŁDOWO
  • przy Sądzie Rejonowym w Elblągu    Dariusz    Staniucha    
    Al.. Grunwaldzka 57    
    82-300     ELBLĄG
  • przy Sądzie Rejonowym w Elblągu    Stanisław    Kocemba    
    Hetmańska 28/3    
    82-300     ELBLĄG
  • przy Sądzie Rejonowym w Elblągu    Henryk    Kowalczyk    
    Hetmańska 31/24    
    82-300     ELBLĄG
  • przy Sądzie Rejonowym w Elblągu    Stanisław    Milczarski    
    Hetmańska 31/22    
    82-300     ELBLĄG
  • przy Sądzie Rejonowym w Elblągu    Jacek    Bortnik    
    Kosynierów Gdyńskich 30/5    
    82-300     ELBLĄG
  • przy Sądzie Rejonowym w Elblągu    Władysław    Kubryń    
    12 lutego 6    
    82-300     ELBLĄG
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Mariusz    Bojeczko    
    Świętopełka 2    
    80-361    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku    Piotr    Majdziński    
    Świętojanska 37/38m3    
    80-840    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku    Hanna    Gadomska    
    Kartuska 137/3    
    80-138    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku    Andrzej    Perzanowski    
    Heweliusza 11/717    
    80-890    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku    Tomasz    Kędziora     
    Strzelecka 7B 2.12    
    80-803    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Jan    Staszewski    
    Kartuska 137/4    
    80-138    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Robert    Roszczyniała   
    Romana Dmowskiego 15/15    
    80-243    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Tomasz    Wojciechowski    
    Aleja Grunwaldzka 76-78/303    
    80-244    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Marek    Cichosz    
    Jaśkowa Dolina 6/1a    
    80-252    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Przemysław    Kobiałka    
    Danusi 2A/5    
    80-434    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku    Alicja    Julke-Kostrzewa    
    Kartuska 137/2    
    80-138    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku    Monika    Peda    Podwale
    Staromiejskie 96-97/1    
    80-845    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Krystian    
    Pstrong    Matejki 6/100    
    80-232    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku    Tomasz    Korzeniecki    
    Tuwima 30/2    
    80-210    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku    Marek    Trocki    
    Na Stoku 46    
    80-874    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Kamil    Michalski    
    Jagiellońska 13 lok. 209    
    80-371    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Mariusz    Jaranowski    
    Aleja Grunwaldzka 71/73/10    
    80-241    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Krzysztof     Pluta    
    Romana Dmowskiego 5/2    
    80-243    Gdańsk
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku    Tomasz    Perzanowski    
    Korzeniowskiego 22A    
    80-243    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku    Anna    Mucha    
    Ciasna 7/2    
    80-111    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku    Piotr    Dobrzański     
    Dyrekcyjna 6    
    80-852    GDAŃSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni    Iwona    Miotk    
    Armii Krajowej 13/06    
    81-372    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni    Jolanta    Godkowicz-Drzewińska    
    Skwer Kościuszki 15/11    
    81-370    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni    Jolanta    Tilsa    
    Mikołaja Kopernika 29    
    81-411    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni    Wiesława     Sokólska    
    Janowska 18    
    81-017    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni    Jarosław    Buzderewicz  
    Przemysława 4    
    81-523    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni    Jolanta    Janocha-Mularczyk    
    Starowiejska 26/2    
    81-356    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni     Bartosz    Bociąga    
    Świętojańska 71/5    
    81-389    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni     Marcin    Zalewski    1
    0 Lutego 25/8    
    81-364    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni     Marcin    Płoński    
    Abrahama 26/10    
    81-366    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni     Alina    Siemieniuk-Rassmus    
    Świętojańska    
    81-391    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni     Ewa     Zamiela    
    Świętojańska 118/7    
    81-388    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Gdyni     Tomasz    Draganik    
    Wielkopolska 251/11    
    81-531    GDYNIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu    Jolanta    Murawska  
    Rynek 17    
    87-400    GOLUB DOBRZYŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu    Alicja    Sokołowska    
    Murowa 59/1    
    86-300    GRUDZIĄDZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu    Dorota    Lipniewska    
    Piłsudzkiego 20    
    86-300     GRUDZIĄDZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu    Magdalena    Różnowicz    
    Plac Niepodległości 13/1    
    86-300     GRUDZIĄDZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu    Tomasz    Szymandera    
    Rybny Rynek 1/4    
    86-300    GRUDZIĄDZ
  • przy Sądzie Rejonowym w Iławie    Piotr    Staruk    
    Wojska Polskiego 6c/6    
    14-200    IŁAWA
  • przy Sądzie Rejonowym w Iławie    Maciej    Garczyński    
    Kopernika 4c/1a    
    14-200    IŁAWA
  • przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu    Aleksandra    Pankowska    
    Św.Ducha 8    
    88-100    INOWROCŁAW
  • przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu    Artur    Zieliński    
    Solankowa 7    
    88-100     INOWROCŁAW
  • przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu    Magdalena    Dudzic    
    Staszica 67, p. II     
    88-100    INOWROCŁAW
  • przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu    Piotr    Synik    
    Wałowa 34    
    88-100    INOWROCŁAW
  • przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu    Izabela    Podgórska-Wójtowicz    
    Solankowa 20/5  
    88-100    INOWROCŁAW
  • przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu    Bartłomiej    Karski    
    Solankowa 19    
    88-100    INOWROCŁAW
  • przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach    Andrzej    Styś    
    Przy Torach 1    
    83-300     KARTUZY
  • przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach    Ryszard    Pryzmont    
    Jeziorna 2    
    83-300     KARTUZY
  • przy Sądzie Rejonowym w Kościerzynie     Jan    Zarębski    Lubomira Szopińskiego 1/4    83-400     KOŚCIERZYNA
  • przy Sądzie Rejonowym w Kościerzynie     Szymon    Sporysz    
    Wojska Polskiego 1A    
    83-400    KOŚCIERZYNA
  • przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie z/s w Sztumie    Jerzy    Bieliński    
    Mickiewicza 37    
    82-400     SZTUM
  • przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie    Maciej    Przybylski    
    Chopina 28/5    
    82-500     KWIDZYN
  • przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie    Maciej    Czop    
    11-go Listopada 27/5    
    82-500     KWIDZYN
  • przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie    Małgorzata    Lipska    
    Józefa Piłsudskiego 29    
    82-500     KWIDZYN
  • przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie    Magdalena    Soboń    
    Józefa Piłsudskiego 22/7    
    82-500     KWIDZYN
  • przy Sądzie Rejonowym w Lęborku    Romualda    Włodarczyk-Trojan    
    Kossaka 102    
    84-300    LĘBORK
  • przy Sądzie Rejonowym w Lęborku    Michał    Mertsch    
    Al.. Wolności 73    
    84-300    LĘBORK
  • przy Sądzie Rejonowym w Lęborku    Waldemar    
    Witka    Solidarności 22    
    84-300    LĘBORK
  • przy Sądzie Rejonowym w Lipnie    Robert     Damski    
    Kościuszki 11    
    87-600     LIPNO
  • przy Sądzie Rejonowym w Lipnie    Anna    Grzywińska    
    Józefa Piłsudskiego 26A/7    
    87-600     LIPNO
  • przy Sądzie Rejonowym w Malborku z/s w Nowym Dworze Gdańskim    Przemysław    Biernacki    
    Dworcowa 14    82-100    
    Nowy Dwór Gdański
  • przy Sądzie Rejonowym w Miastku    Ireneusz    Kowalski    
    Kaszubska 21    
    77-200     MIASTKO
  • przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie    Artur    Mac    
    Ogrodowa 10G    
    88-300     MOGILNO
  • przy Sądzie Rejonowym w Nakle nad Notecią     Tadeusz    Matusiak    
    Młyńska 12 A     
    89-100     NAKŁO n/Notecią
  • przy Sądzie Rejonowym w Nakle nad Notecią     Sławomir    Hubar    
    Gimnazjalna 2B    
    89-100    NAKŁO n/Notecią
  • przy Sądzie Rejonowym w Nowym Mieście Lubawskim    Marcin    
    Milcarek    Daszyńskiego 5    
    13-300    NOWE MIASTO LUBAWSKIE
  • przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie    Hanna    Żołnowska  
    Jana III Sobieskiego 3C/41    
    14-100    OSTRÓDA
  • przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie z/s w Morągu            
    Pomorska 21,     
    14-300    MORĄG
  • przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie    Arkadiusz    Królikowski    
    Jan III Sobieskiego 3A/9    
    14-100    OSTRÓDA
  • przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie    Kamil    Grabowski    
    Grunwaldzka 19    
    14-100    OSTRÓDA
  • przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie    Marcin    Dubień    
    Czarnieckiego 14A    
    14-100    OSTRÓDA
  • przy Sądzie Rejonowym w Rypinie    Dariusz    Grzywiński    
    Warszawska 42A/12    
    87-500     RYPIN
  • przy Sądzie Rejonowym w Rypinie    Ewa      Grzybowska    
    Warszawska 40a/11    
    87-500     RYPIN
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Jolanta    Dłutowska    
    Zamenhofa 2/1    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Jan     Maciejewski    
    Kilińskiego 31    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Jadwiga    Żuralska    
    Kowalska 1    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Katarzyna    Skoczeń    
    Sienkiewicza 5A/3    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Andrzej    Śniegocki    
    Henryka Pobożnego 19    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Tadeusz    Żuralski    
    Armii Krajowej 37/1    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Paweł    Stankiewicz    
    Grunwaldzka 43    
    76-270    USTKA
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Anna    Stukan    
    Jana Pawła II 1 pok.223    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Błażej    Wasilewski    
    Jana Pawła II 1/242    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Dariusz    Lidak    
    T. Kotarbińskiego 10    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Katarzyna    Brożek    
    Filmowa 2    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Słupsku    Daniel    Częścik    
    Armii Krajowej 38/7    
    76-200    SŁUPSK
  • przy Sądzie Rejonowym w Sopocie    Aleksandra    Treder  
    Al.. Niepodległości 727/3    
    81-853    SOPOT
  • przy Sądzie Rejonowym w Sopocie    Bartomiej    Sokołowski    
    Al.. Niepodległości 658/2    
    81-854    SOPOT
  • przy Sądzie Rejonowym w Sopocie    Marcin    Sobel    
    Mikołaja Reja 13/15    
    81-874    SOPOT
  • przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim    Jarosław    Baran    
    Aleja Armii Krajowej 6    
    83-200     STAROGARD GDAŃSKI
  • przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim    Jakub    Kraul    
    Pelplińska 18A    
    83-200     STAROGARD GDAŃSKI
  • przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim    Mariusz    Pepliński    
    Romana Dmowskiego 2a    
    83-200    STAROGARD GDAŃSKI
  • przy Sądzie Rejonowym w Szubinie    Michał    Wiatr    3-go Maja 27    89-200     SZUBIN
  • przy Sądzie Rejonowym w Szubinie z/s w Barcinie    Anna    Groblewska    
    Słowackiego 16    
    88-190    BARCIN
  • przy Sądzie Rejonowym w Świeciu     Małgorzata    Rut-Nowak    
    Sądowa 16A    
    86-100    ŚWIECIE
  • przy Sądzie Rejonowym w Świeciu    Piotr    Pawelczyk    
    Kopernika 5/1    
    86-100    ŚWIECIE
  • przy Sądzie Rejonowym w Tczewie    Andrzej    Zakrzewski    
    Aleja Solidarności 19    
    83-110     TCZEW
  • przy Sądzie Rejonowym w Tczewie    Adam     Śmiałek    
    Jagiellońska 55    
    83-110    TCZEW
  • przy Sądzie Rejonowym w Tczewie    Jarosław    Szweda    
    Mickiewicza 17  
    83-110    TCZEW
  • przy Sądzie Rejonowym w Tczewie    Kazimierz    Zakrzewski    
    Wincentego Pola 1    
    83-110    TCZEW
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Romuald     Czaplewski    
    Piernikarska 1/3    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Adam     Zaremba    
    Przedzamcze 14    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Adam    Olszewski    
    Żelazna 7    
    87-100    TORUŃ
  •  przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Dariusz     Zimny    
    Pigwowa 5    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Jarosław    Grajkowski    
    Gałczyńskiego 42/5a    
    87-100     TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Marek    Gajda    
    Prosta 35    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu            
    Moniuszki 3/2    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Krzysztof     Mańkowski    
    Dworcowa 5    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Grzegorz    Szłyk    
    Słowackiego 39/2    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Maciej    Worotyński    
    Sukiennicza 10/3    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Marcin    Kardas    
    Franciszkańska 20/6    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Dariusz    Filipiak  
    Ślusarska 4    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Tomasz    Trusiło    
    Kielecka 3    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Toruniu    Michał    Śliwiński  
    Bukowa 27    
    87-100    TORUŃ
  • przy Sądzie Rejonowym w Tucholi     Małgorzata    Wolny    
    Sępoleńska 7    
    89-500    TUCHOLA
  • 161    przy Sądzie Rejonowym w Tucholi     Marcin    Dolot  
    Świecka 15    
    89-500    TUCHOLA
  • przy Sądzie Rejonowym w Wąbrzeźnie    Mariusz    Brygin    
    Matejki 35/2    
    87-200     WĄBRZEŹNO
  • przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie    Edmund    Fudalewski    
    Sienkiewicza 2E    
    84-200     WEJHEROWO
  • przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie z/s w Rumi    Jarosław    Świeczkowski    
    Grunwaldzka 22    
    84-230    RUMIA
  • przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie z/s w Pucku    Maciej    Migowski    
    Swarzewska 64    
    84-100    PUCK
  • przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie    Maciej    Nogalski    
    Jana III Sobieskiego 241    
    84-200     WEJHEROWO
  • przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie    Adam    Grzona    
    Jana III Sobieskiego 221/2A    
    84-200     WEJHEROWO
  • przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie    Andrzej    Karkota    
    12 marca 216/7-8    
    84-200     WEJHEROWO
  • przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie    Rafał    Hinca    
    Gen. Józefa Hallera 7/1    
    84-200    WEJHEROWO
  • przy Sądzie Rejonowym we Włocławku    Grzegorz    Perczyński    
    Polskiej Organizacji Wojskowej 21A    
    87-800     WŁOCŁAWEK
  • przy Sądzie Rejonowym we Włocławku    Mariusz    Malinowski    
    Polskiej Organizacji Wojskowej 21A    
    87-800    WŁOCŁAWEK
  • przy Sądzie Rejonowym we Włocławku    Konrad    Boszko    
    Polskiej Organizacji Wojskowej 21A    
    87-800     WŁOCŁAWEK
  • przy Sądzie Rejonowym we Włocławku    Witold     Włodarczyk    
    Polskiej Organizacji Wojskowej 21A    
    87-800     WŁOCŁAWEK
  • przy Sądzie Rejonowym we Włocławku    Albert    Tomasiewicz    
    Polskiej Organizacji Wojskowej 21A    
    87-800     WŁOCŁAWEK
  • przy Sądzie Rejonowym w Żninie    Mariola     Krysztofiak    
    700-lecia 41    
    88-400     ŻNIN

 

/ NIE UNIKAJ KOMORNIKA

VI Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych

22 listopada 2016 r. Krajowa Rada Komornicza we współpracy z izbami komorniczymi organizuje VI Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych pod hasłem „Nie unikaj komornika”. Tego dnia w kancelariach komorniczych w całej Polsce będzie można uzyskać bezpłatne informacje prawne z zakresu postępowania egzekucyjnego. Zainteresowane osoby będą mogły uzyskać praktyczną wiedzę na temat roli komorników w obrocie gospodarczym, a także konsekwencji jakie za sobą niesie egzekucja komornicza. Dłużnicy i wierzyciele będą mogli dowiedzieć się jakie mają prawa oraz uzyskać informacje na temat zasad postępowania w sytuacji kiedy do drzwi zapuka komornik.