Centrum Dnia Otwartego
Dom Polonii
ul. Krakowskie Przedmieście 64
00-322 Warszawa

 

IZBA KOMORNICZA W BIAŁYMSTOKU

BIURO IZBY KOMORNICZEJ W BIAŁYMSTOKU
UL. PIĘKNA 1 POK. 206, 15-282 BIAŁYSTOK
 
KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ W BIAŁYMSTOKU

KRYSTYNA BAJGUS
UL. SADOWA 2 lok. 6, 18-400 ŁOMŻA

JACEK BOHDANOWICZ
UL. BOGUMIŁA LINKI 3/4 LOK. 12, 10-534 OLSZTYN

PIOTR CELIŃSKI
UL. SŁOWACKIEGO 17A, 16-500 SEJNY

MARIUSZ CHOJNICKI
UL. GEN. S. GROTA ROWECKIEGO 3, 07-300 OSTROŁĘKA

MARIUSZ CHWATKO
UL. DĄBROWSZCZAKÓW 13 LOK. 6, 10-542 OLSZTYN

MARCIN CICHOŃ
UL. KILIŃSKIEGO 5 p. I, 07-410 OSTROŁĘKA

BOGUSŁAW CIECIERSKI
UL. TRAUGUTTA 20, 13-100 NIDZICA


ADAM CIESIELSKI
UL. CHOPINA 6 A, 19-300 EŁK


BOGUSŁAWA CZUBAK
UL. POCZTOWA 3, 16-100 SOKÓŁKA

EWA DUBANIEWICZ
UL. BRANICKIEGO 17 E lok. IV, 15-085 BIAŁYSTOK


SEBASTIAN DUNAJ
UL. LIMANOWSKIEGO 3A, 11-400 KĘTRZYN

MARIUSZ GOŁAWSKI
UL. WARSZAWSKA 8, 11-200 BARTOSZYCE

JANUSZ GRABARCZYK
UL. MICKIEWICZA 4 pok. 103, 10-549 OLSZTYN

BOŻENA GRZECH
UL. POLOWA 15 lok. 77, 18-400 ŁOMŻA

JOANNA GRZECH
UL. POLOWA 15 LOK. 77, 18-400 ŁOMŻA

TOMASZ IZYDORCZYK
UL. KOŚCIUSZKI 3, 06-200 MAKÓW MAZOWIECKI

JAKUB JABŁOŃSKI
UL. DASZYŃSKIEGO 21, 07-200 WYSZKÓW

ROMAN JAKUBIUK
UL. MICKIEWICZA 33, p. 407, 17-100 BIELSK PODLASKI

WOJCIECH JAMIOŁKOWSKI
UL. RYNEK 19/7, 06-100 PUŁTUSK

DARIUSZ JANKOWSKI
UL. PLAC WOLNOŚCI 5A, 19-400 OLECKO


CEZARY KALINOWSKI
UL. PIĘKNA 1 lok. 206, 15-282 BIAŁYSTOK

ELIZA EDYTA KAMIŃSKA
UL. MICKIEWICZA 9 B, 19-300 EŁK

MICHAŁ KĘDZIERSKI
UL. KONSTYTUCJI 3 MAJA 18, 11-100 LIDZBARK WARMIŃSKI

JERZY KLIMIUK
UL. 3 MAJA 12/10 C, 07-200 WYSZKÓW

DANUTA KONIECZKA DANUTA
UL. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA 5 LOK. 502, 15-124 BIAŁYSTOK

ROMAN KOPANIARZ
UL. ŚW. WOJCIECHA 3/3A P.IV, 10-038 OLSZTYN

AGNIESZKA KOSACKA-BOBIER
UL. BRUKOWA 28 LOK. 7, 15-889 BIAŁYSTOK

PAWEŁ KOSOWSKI
UL. BRANICKIEGO 17E lok. 10 (I piętro), 15-404 BIAŁYSTOK

AGATA KOWALEWSKA
UL. KRZYWA 2/3, 11-600 WĘGORZEWO

MACIEJ KOWALEWSKI
UL. POLSKA 47, 12-100 SZCZYTNO

GRZEGORZ KOZIKOWSKI
UL. FARNA 9A/8, 07-410 OSTROŁĘKA

KRYSTYNA KARASIŃSKA ZASTĘPCA KOMORNIKA SĄDOWEGO PIOTRA DARIUSZA KĘSICKIEGO
UL. LEYKA 23A/63, 12-100 SZCZYTNO

KRZYSZTOF ŁAPIŃSKI
UL. RYNEK PIŁSUDSKIEGO 53, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE

WALDEMAR MACIEJCZYK
UL. WARSZAWSKA 47, 12-200 PISZ

JÓZEF MALISZEWSKI
UL. MARIAŃSKIEGO 3 lok. 409, 15-402 BIAŁYSTOK

MIECZYSŁAW MIODUSZEWSKI
UL. BIAŁOSTOCKA 31, 18-300 ZAMBRÓW

BOGDAN MISIUREK
UL. SEJNEŃSKA 51 lok. 105, 16-400 SUWAŁKI

WOJCIECH NIEPSUJ
UL. B. LINKI 3/4 LOKAL 9, 10-543 OLSZTYN

PAWEŁ OLEKSY
UL. SADOWA 2 lok. 5, 18-400 ŁOMŻA

JACEK ORZEL
UL. BRANICKIEGO 17 BUDYNEK D LOK. III, 15-085 BIAŁYSTOK

BOŻENA OTŁOWSKA
UL. GOWOROWSKA 2B lok. 2, 07-400 OSTROŁĘKA

BEATA PEPŁOWSKA
UL. KILIŃSKIEGO 42, 07-410 OSTROŁĘKA

ANDRZEJ POPOWICZ
UL. KRÓLEWIECKA 21/17, 11-700 MRĄGOWO

SŁAWOMIR PRZEKOP
UL. ŻABIA 9/2A, 16-300 AUGUSTÓW

MARCIN DANIEL PRZYBYSZEWSKI
UL. MONIUSZKI 3, 19-300 EŁK

ARTUR RODAK
UL. DASZYŃSKIEGO 37/1, 11-400 KĘTRZYN

ZOFIA SIEROCKA
UL. MICKIEWICZA 33, p. 410, 17-100 BIELSK PODLASKI

GRAŻYNA SOSNOWSKA
UL. OS. POŁUDNIE 9, 19-203 GRAJEWO

BARTOSZ SZARYŃSKI
UL. WYZWOLENIA 32/1, 10-106 OLSZTYN

JOANNA SZULGACZ
UL. KOPERNIKA 10 M 3, 11-300 BISKUPIEC


IZABELA SZWEBLIK
UL. 11-GO LISTOPADA 10, 19-400 OLECKO

ELŻBIETA ŚCIŚLICKA-ŻAKOWICZ
UL. MICKIEWICZA 33, p. 408, 17-100 BIELSK PODLASKI

KONRAD ŚLUSARCZYK
UL. KOPERNIKA 1/21, 10-510 OLSZTYN

PIOTR TEOFILAK
UL. R. TRAUGUTTA 10 lok. 1, 06-100 PUŁTUSK

KAROLINA TRYKACZ
UL. WYZWOLENIA 16 lok. 2, 10-106 OLSZTYN

DANIEL WACH
UL. LUBIEJEWSKA 25A/10A, 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA

PAWEŁ WASILEWSKI
UL. SEJNEŃSKA 51 pok. 4, 16-400 SUWAŁKI

BOGDAN WAWRZYNOWICZ
UL. LEGIONOWA 28 lok. 900, 15-281 BIAŁYSTOK

MAREK WĄDOŁOWSKI
UL. KOŚCIUSZKI 14, 11-500 GIŻYCKO

PRZEMYSŁAW WESOŁY
UL. LESZNO 4, 06-300 PRZASNYSZ

ALICJA WYSOCKA-WASILUK
UL. STOŁECZNA 2 LOK. 309, 15-879 BIAŁYSTOK

ALINA WYSZYŃSKA
UL. MARJAŃSKIEGO 3 LOK. 406, 15-404 BIAŁYSTOK

IWONA ZACHAREK
UL. KILIŃSKIEGO 29, 07-400 OSTROŁĘKA

TOMASZ ZAKRZEWSKI
UL. SEJNEŃSKA 51, p. 101, 16-400 SUWAŁKI

TOMASZ ŻAKOWICZ
UL. LEGIONOWA 14/16 LOK. 118, 15-099 BIAŁYSTOK
 
 
IZBA KOMORNICZA W GDAŃSKU
BIURO IZBY KOMORNICZEJ W GDAŃSKU
AL. NIEPODLEGŁOŚCI 703A, 81-853 SOPOT
 
KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ W GDAŃSKU
 
EDMUND FUDALEWSKI
UL. SIENKIEWICZA 2E, WEJHEROWO
 
JOLANTA JANOCHA-MULARCZYK
UL. STAROWIEJSKA 26/2, GDYNIA
 
MACIEJ CZOP
UL. 11-GO LISTOPADA 27/5, KWIDZYN
 
PIOTR SYNIK
UL. WAŁOWA 34, INOWROCŁAW
 
MACIEJ GARCZYŃSKI
UL. WOJSKA POLSKIEGO 2A, IŁAWA
 
ROBERT DAMSKI
UL. KOŚCIUSZKI 11, LIPNO
 
DANIEL WOŹNY
UL. SŁOWACKIEGO 1, BYDGOSZCZ
 
HANNA GADOMSKA
UL. KARTUSKA 137/3, GDAŃSK
 
MAŁGORZATA WOLNY
UL. SĘPOLEŃSKA 7, TUCHOLA
 
KATARZYNA BROŻEK
UL. FILMOWA 2, SŁUPSK
 
DARIUSZ FILIPIAK
UL. SŁUSARSKA 4, TORUŃ
 
ALBERT TOMASIEWICZ
UL. POLSKIEJ ORGANIZACJI WOJSKOWEJ 21A, WŁOCŁAWEK
 
MAŁGORZATA RUT-NOWAK
UL. SĄDOWA 16A, ŚWIECIE
 
WŁADYSŁAW KUBRYŃ
UL. 12 LUTEGO 6, ELBLĄG
 
MAGDALENA RÓŻNOWICZ
UL. PLAC NIEPODLEGŁOŚCI 5, GRUDZIĄDZ
 
ROMUALDA WŁODARCZYK-TROJAN
UL. KOSSAKA 102, LĘBORK
 
MARCIN KARDAS
UL. FRAŃCISZKAŃSKA 20/6, TORUŃ
 
 
IZBA KOMORNICZA W KATOWICACH
 
BIURO IZBY KOMORNICZEJ W KATOWICACH
UL. PROMIENNA 15, 40-148 KATOWICE
 
KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ W KATOWICACH
 
BERNADETA BRZÓSKA
UL. FRANCISZKAŃSKA 32, 40-728 KATOWICE
 
SŁAWOMIR MICHALIK
UL. MARIACKA 37/5A, 40-014 KATOWICE
 
IWONA KOTOWICZ
PL.MIARKI 6/5, 40-035 KATOWICE
 
ZIEMOWIT BIELAK
UL. SZEPTYCKIEGO 4, 44-240 ŻORY
 
JADWIGA ALBERA
UL. JANA PAWŁA II 29, 44-240 ŻORY
 
ROBERT PORADA
UL. WODZISŁAWSKA 38A, 44-200 RYBNIK
 
PIOTR SZWEDA
UL. STYCZYŃSKIEGO 2, 44-300 WODZISŁAW ŚLĄSKI
 
ALEKSANDRA SPRUNG
UL. PIASTOWSKA 12/9, 42-600 TARNOWSKIE GÓRY
 
KATARZYNA HURAS
UL. MODRZEJOWSKA 45, 41-200 SOSNOWIEC
 
MAREK DYRBUŚ
UL. PAWŁA POŚPIECHA 2, 44-300 WODZISŁAW ŚLĄSKI
 
BEATA ZŁOCKA
UL. 3 MAJA 26, 41-300 DĄBROWA GÓRNICZA
 
GRZEGORZ SOKÓŁ
UL. WYSZYŃSKIEGO 4, 43-190 MIKOŁÓW
 
JUSTYNA PTAK-GŁOGOWSKA - KS PRZY SR W GLIWICACH
UL. LOMPY 11/1, 44-100 GLIWICE
TOMASZ WOJTOWICZ
UL. PIASTOWSKA 15/4, 43-300 BIELSKO-BIAŁA
 
ERNEST OSICKI
UL. MIROWSKA 41, 42-200 CZĘSTOCHOWA
 
TOMASZ NOWAKOWSKI
UL. PUŁASKIEGO 12, 42-300 MYSZKÓW
 
JOLANTA MORYS
UL. PUŁASKIEGO 17, 41-800 ZABRZE
 
PRZEMYSŁAW MROWIEC
UL.GÓRY CHEŁMSKIEJ 2B , 44-100 GLIWICE
 
ŁUKASZ TWARÓG
UL. ŚW. JANA 16, 44-300 WODZISŁAW ŚLĄSKI
 
GABRIELA WIŚNIEWSKA
UL. OKÓLNA 87B, 42-200 CZĘSTOCHOWA
 
JACEK WIESIOŁEK
UL. PIEKARSKA 94/3, 41-902 BYTOM
 
REMIGIUSZ KORZEC
UL. BUKOWA 1, 47-400 RACIBÓRZ
 
IWONA OCHĘDUSZKO
UL. KOŚCIUSZKI 6, 41-500 CHORZÓW
 
EWA ZGOL
UL. ARMII KRAJOWEJ 25, 44-330 JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 

IZBA KOMORNICZA W KRAKOWIE
 
BIURO RADY IZBY KOMORNICZEJ W KRAKOWIE
UL. FRANCESCO NULLO 8/3, 31 – 543 KRAKÓW

KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ W KRAKOWIE

ANNA PAPIEŻ
UL. SĄDECKA 1 A, 32-700 BOCHNIA

JERZY STREB - ZASTĘPCA KOMORNIKA SĄDOWEGO PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BRZESKU ELŻBIETY WALIGÓRA
UL. MICKIEWICZA 6, 32-800 BRZESKO

SŁAWOMIR MAJCHER
UL. KOŚCIUSZKI 60, 28-100 BUSKO-ZDRÓJ

PAWEŁ MASALSKI
UL. KOŚCIUSZKI 28, 28-100 BUSKO-ZDRÓJ

OLGIERD PAWŁOWSKI
UL. 3-GO MAJA 17, 28-400 PIŃCZÓW

LESZEK WOŹNIAK
UL. 1-GO MAJA 15 POK. 119, 28-500 KAZIMIERZA WIELKA

HENRYKA BEDNORZ-GODYŃ
UL. OŚWIĘCIMSKA 9, 32-500 CHRZANÓW

KRZYSZTOF DŁUŻNIEWSKI
UL. KOŚCIUSZKI 134, 32-540 TRZEBINIA

KATARZYNA GLANC
UL. OŚWIĘCIMSKA 9, 32-500 CHRZANÓW

MARCIN MUSIAŁ
AL. HENRYKA 36, 32-500 CHRZANÓW

ANDRZEJ TESARSKI
UL. RYNEK 16, 32-500 CHRZANÓW

CEZARY BŁAŻOWSKI
UL. KOŚCIUSZKI 34, 38-300 GORLICE

ARKADIUSZ KRYGOWSKI
UL. KOŚCIUSZKI 34/22, 38-300 GORLICE

MARCIN FATYGA
UL. 11 LISTOPADA 86, 28-300 JĘDRZEJÓW

DARIUSZ KARYŚ
UL. GŁOWACKIEGO 3, 28-300 JĘDRZEJÓW

RAFAŁ SADLIK
UL. OSIEDLE BRONIEWSKIEGO 14, 29-100 WŁOSZCZOWA

TOMASZ WOJCIECHOWSKI
UL. 11 LISTOPADA 30, 28-300 JĘDRZEJÓW

MAGDALENA BANATKIEWICZ
UL. WARSZAWSKA 30/24, 25-312 KIELCE

EMILIA BARTOSIK
UL. WARSZAWSKA 30/13, 25-312 KIELCE

RAFAŁ CAK
UL. WESOŁA 51/803 A, 25-363 KIELCE

RYSZARD DZIOPA
UL. WARSZAWSKA 30/23, 25-312 KIELCE

WŁODZIMIERZ HERSZTAŃSKI
UL. GŁOWACKIEGO 7/3, 25-368 KIELCE

JAROSŁAW KUZA
UL. WAPIENNIKOWA 15/10, 25-112 KIELCE

ADAM ŁOZOWSKI
UL. SILNICZNA 13, 25-515 KIELCE

JOLANTA PIWOWARCZYK
UL. GŁOWACKIEGO 5/13, 25-368 KIELCE

PAWEŁ KUŁAGA - ZASTĘPCA KOMORNIKA SADOWEGO PRZY SĄDZIE REJONOWYM W KIELCACH STEFANA STĘPIEŃ
UL. STARODOMASZOWSKA 34/6, 25-315 KIELCE

LESZEK ZAJĄC
UL. WESOŁA 51, 25-363 KIELCE

JOLANTA KOŁACZKIEWICZ
UL. IWO ODROWĄŻA 16, 26-200 KOŃSKIE

ANDRZEJ SZTELEBLAK
UL. MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 4, 26-200 KOŃSKIE

PATRYK DUDA
UL. URZĘDNICZA 20/3, 30-051 KRAKÓW

LESZEK DUMNICKI
UL. ALEJA POKOJU 29B/37, 31-564 KRAKÓW

MAGDALENA DYLĄG
UL. URZĘDNICZA 36/1, 30-051 KRAKÓW

NATALIA GAWEŁ
UL. URZĘDNICZA 36/1, 31-051 KRAKÓW

MARCIN GODYŃ
UL. WYBICKIEGO 1/49a, 31-261 KRAKÓW

KRZYSZTOF OGRODNIK
UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 108/4, 30-074 KRAKÓW

MARCIN LEŚNIAK
UL. GRZEGÓRZECKA 102/2, 31-559 KRAKÓW

RAFAŁ NOWICKI DE PORAJ
UL. ALEJA POKOJU 29B/48, 31-564 KRAKÓW

MARIAN BARADZIEJ
UL. GRZEGÓRZECKA 102/1, 31-559 KRAKÓW

MARCIN BRYK
UL. MOGILSKA 15B/2, 31-542 KRAKÓW

KATARZYNA GIBAS
AL. POKOJU 81/15, 31-564 KRAKÓW

RAFAŁ GOC
AL. POKOJU 29B/19, 31-564 KRAKÓW

PAWEŁ GRZYBOWSKI
UL. ALEJA POKOJU 81, POK. 24, 31-564 KRAKÓW

PIOTR HANAUSEK
UL. GRZEGÓRZECKA 102/9, 31-559 KRAKÓW

MARCIN KAŹMIERCZYK
UL. KNIAŹNINA 2/1, 31-752 KRAKÓW

KRZYSZTOF WOŁKOWSKI
AL. POKOJU 81, 31-564 KRAKÓW

RAFAŁ BUŚKO
UL. WIELICKA 181 A pok. 24, 30-633 KRAKÓW

EWA CZUBER
UL. CYSTERSÓW 14/21, 31-553 KRAKÓW

ANDRZEJ DRZYMAŁA
UL. KORDYLEWSKIEGO 5A, 31-542 KRAKÓW

MARTA DZIĘGIEL
UL. RYNEK PODGÓRSKI 2/10A, 30-533 KRAKÓW

PATRYK KLIMCZAK
UL. ERAZMA JERZMANOWSKIEGO 40/7, 30-836 KRAKÓW

BOŻENA KRUPIŃSKA
UL. KORDYLEWSKIEGO 5A, 31-542 KRAKÓW

PIOTR LEGUTKO
UL. MADALIŃSKIEGO 19/8, 30-303 KRAKÓW

KRZYSZTOF OLBRICH
UL. CYSTERSÓW 13a/3, 31-553 KRAKÓW

JUSTYNA TRELA – MICHAŁKIEWICZ
UL. BRATERSKA 12, 30-802 KRAKÓW

GRAŻYNA GOLA
UL. WARSZAWSKA 14/5, 31-155 KRAKÓW

SZYMON HERDA
UL. ŻÓŁTEJ CIŻEMKI 3/2, 31-560 KRAKÓW

MIROSŁAW MARKOW
UL. GRZEGÓRZECKA 102/10, 31-559 KRAKÓW

SŁAWOMIR PYCIA
UL. SIENKIEWICZA 10A/1, 32-200 MIECHÓW

PRZEMYSŁAW RAK
UL. BANDURSKIEGO 8/2, 31-515 KRAKÓW

MARCIN RÓŻYCKI
AL. BELINY – PRAŻMOWSKIEGO 25/3, 31-514 KRAKÓW

DARIUSZ ULFIG
UL. ALEJA POKOJU 29B/21, 31-564 KRAKÓW

JAROSŁAW ZIĘTARA
UL. WILEŃSKA 7B/3, 31-413 KRAKÓW

SZYMON MICHNO
UL. SPACEROWA 7C/1, 34-600 LIMANOWA

EWELINA ŁĄCKA
UL. PIŁSUDSKIEGO 9, 32-400 MYŚLENICE

KAROLINA SZYNALIK
UL. PIŁSUDSKIEGO 14, 32-400 MYŚLENICE

JOWITA BAŻAN - ZASTĘPCA KOMORNIKA SĄDOWEGO PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MYŚLENICACH MARTY ZAWADZKIEJ
UL. 3-GO MAJA 16A, 32-400 MYŚLENICE

ANNA CIEŚLIKOWSKA
UL. JAGIELLOŃSKA 12, 34-300 NOWY SĄCZ

MACIEJ SZOSKI
UL. RYNEK 8, 33-370 MUSZYNA

MAKSYMILIAN SZOSTEK
UL. JANA III SOBIESKIEGO 14a lokal nr 5a, 33-300 NOWY SĄCZ

JAKUB JEŻ
UL. PIJARSKA 15/2, 33-300 NOWY SĄCZ

ARTUR KŁONICA
UL. RYNEK 13, 33-300 NOWY SĄCZ

ADAM MARKIEWICZ
UL. PIJARSKA 6, 33-300 NOWY SĄCZ

MACIEJ SADYŚ
UL. RYNEK 18, 34-400 NOWY TARG

SŁAWOMIR HOSIAWA
UL. RYNEK 5 I p., 34-400 NOWY TARG

MARIA MACHEJEK
UL. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 61, 32-300 OLKUSZ

BARTOSZ KRYJ
UL. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 29, 32-300 OLKUSZ

KAROLINA OWCZAREK-CZARNOTA
UL. FRANCESCO NULLO 19, 32-300 OLKUSZ

RAFAŁ FRONCZEK
UL. WARDYŃSKIEGO 15B, 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

ZYGMUNT JAROSIŃSKI
UL. WARDYŃSKIEGO 15B, 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

MAŁGORZATA PAKASZEWSKA
UL. ŻABIA 14, 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

BARTŁOMIEJ SZYSZKA
UL. ŻEROMSKIEGO 1, 27-500 OPATÓW


KONRAD MUNJE
UL. RYNEK GŁÓWNY 12/25, 32-600 OŚWIĘCIM

MAŁGORZATA BOCIĄGA - SZOT
UL. ŁUKASIEWICZA 4, 32-600 OŚWIĘCIM

WALDEMAR GAJKOWSKI
UL. RYNEK GŁÓWNY 3, 32-650 OŚWIĘCIM

TOMASZ PASZEK
UL. ZABORSKA 2A, 32-600 OŚWIĘCIM

DARIUSZ SZYDŁOWSKI
PLAC TADEUSZA KOŚCIUSZKI 14, 32-600 OŚWIĘCIM

WITOLD HECIAK
UL. WSCHODNIA 13/315, 28-200 STASZÓW

JACEK KORMAN
UL. MACIEJOWSKIEGO 17, 27-600 SANDOMIERZ

WOJCIECH MALINOWSKI
UL. OŻAROWSKA 6A, 27-600 SANDOMIERZ

JANUSZ KALIŚ
UL. 1 MAJA 49, 26-110 SKARŻYSKO-KAMIENNA

TOMASZ LEWTAK
UL. 1 MAJA 49 I p., 26-110 SKARŻYSKO-KAMIENNA

JERZY WIERZBOWICZ
UL. PLAC FLORIAŃSKI 3, 26-110 SKARŻYSKO-KAMIENNA

ANNA GOCAŁ – KŁAPCIA
UL. LIPOWA 29, 27-200 STARACHOWICE

GOTFRYD NOWAK
UL. STASZICA 13, 27-200 STARACHOWICE

TOMASZ ZAGRAJEK
UL. KRZOSA 27 lok. 5, 27-200 STARACHOWICE

ANDRZEJ CZOSNYKA
UL. TUCHOWSKA 20, 33-100 TARNÓW

ROBERT IWANICKI
UL. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 8 (II PIĘTRO), 33-100 TARNÓW

ARKADIUSZ GŁADYSZ
UL. KONARSKIEGO 9, 33-100 TARNÓW

PAWEŁ GŁADYSZ
UL. DĄBROWSKIEGO 14, 33-100 TARNÓW

MARCIN OWSIANKA
UL. KRAKOWKSA 17, 33-100 TARNÓW

MARIAN PIASECKI
UL. TUCHOWSKA 20, 33-100 TARNÓW

GRZEGORZ PIOTROWSKI
PL. SOBIESKIEGO 2, 33-100 TARNÓW

JERZY STREB
UL. KOŚCIUSZKI 14, 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA

TADEUSZ AKSAMIT
UL. MICKIEWICZA 9A, 34-200 SUCHA BESKIDZKA

TOMASZ MŁODZIKOWSKI
UL. BATOREGO 22, 34-100 WADOWICE

ARTUR URBANOWICZ
UL. BATOREGO 2a/400, 34-100 WADOWICE

MIROSŁAWA WÓJCICKA
UL. MICKIEWICZA 27/7, 34-100 WADOWICE

MAŁGORZATA BUDNIK
UL. SŁOWACKIEGO 3/14, 32-020 WIELICZKA

MACIEJ JANAWA
UL. B. LIMANOWSKIEGO 12/3, 32-020 WIELICZKA

SŁAWOMIR SZYNALIK
UL. LIMANOWSKIEGO 30, 32-020 WIELICZKA

WALDEMAR HOSIAWA
UL. NOWOTARSKA 26A, 34-500 ZAKOPANE

 

IZBA KOMORNICZA W LUBLINIE

BIURO IZBY KOMORNICZEJ W LUBLINIE
UL. ŻYWNEGO 10, 20-854 LUBLIN, U.P. 59 SKRYT.POCZT.303

 

KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ W LUBLINIE
 
MICHAŁ BIGAS
UL. POCZTOWA 2B/23, 21-500 BIAŁA PODL.
 
ROBERT WOLANIN
PL. WOLNOŚCI 8, 23-400 BIŁGORAJ
 
ROBERT ŁOGOSZ
UL. SIEDLECKA ½, 22-100 CHEŁM
 
MARZENNA ŁOGOSZ
UL. SIEDLECKA ½, 22-100 CHEŁM
 
BARBARA SZYMAŃSKA
UL.ŁUCZKOWSKIEGO 13/2A, 22-100 CHEŁM
 
JACEK SZYMAŃSKI
UL. LUBELSKA 32/1, 22-100 CHEŁM
 
AGNIESZKA KUŹNICKA
UL. DOBRA 3/2LU, 08-400 GARWOLIN
 
ROBERT SIENKIEWICZ
UL. NIEPODLEGŁOŚCI 52, 05-600 GRÓJEC
 
BEATA KAMIŃSKA
PL. WOLNOŚCI 4, 22-500 HRUBIESZÓW
 
PAWEŁ PIOTROWSKI
UL. KOŚCIELNA 1, 26-700 ZWOLEŃ
 
AGNIESZKA BĄK-BATOWSKA
UL. KOŚCIUSZKI 6 (IP.), 24-300 OPOLE LUB.
 
RAFAŁ WOŁOSZYN
UL. LUBELSKA 115, 23-200 KRAŚNIK
 
LUBARTOWIE KRZYSZTOF RYBAK
UL. CICHA 1, 21-100 LUBARTÓW
 
MARCIN CIESIELCZUK
UL. RACŁAWICKA 38-44, 21-040 ŚWIDNIK
 
JACEK KANIA
UL. J.SŁOWACKIEGO 3/3, 21-040 ŚWIDNIK
 
WOJCIECH PIŁAT
UL. MEŁGIEWSKA 2, 20-209 LUBLIN
 
BARTOSZ MACEDOŃSKI
AL.LOT.POLSKICH 109, 21-040 ŚWIDNIK
 
PAWEŁ BAŃKO
UL. CHMIELNA 2A, 20-079 LUBLIN
 
MARIUSZ ĆWIKŁA
UL. OKOPOWA 11/19, 20-022 LUBLIN
 
TOMASZ WIELGUS
UL. UL. WIENIAWSKA 6/50A 20-071 LUBLIN
 
JERZY PIETRASIUK
UL. CHOPINA 25/36, 20-023 LUBLIN
 
WŁODZIMIERZ RYŃ UL. CHOPINA 8/22, 20-023 LUBLIN
 
ANNA PŁUDOWSKA ZASTĘPCA KOMORNIKA SĄDOWEGO PRZY SĄDZIE REJONOWYM W ŁUKOWIE TOMASZA WIELGUSA
UL. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 4, 21-400 ŁUKÓW
 
BARTOSZ SITKOWSKI
UL. KOŚCIUSZKI 14 LOK. U-119 , 05-300 MIŃSK MAZ.
 
JACEK CHARYTANOWICZ
UL. 6 SIERPNIA 5, 24-100 PUŁAWY
 
ANDRZEJ KIJAK
UL. SŁOWACKIEGO 5, 08-500 RYKI
 
TOMASZ PIŁAT
UL. PIASKOWA 3A/10, 24-100 PUŁAWY
 
ANDRZEJ PODGÓRNIAK
UL.WOJSKA POLSKIEGO 5/1, 24-100 PUŁAWY
 
JAROSŁAW ADAMOWICZ
UL. ŻEROMSKIEGO 65, 26-600 RADOM
 
JAROSŁAW KIEŁBASIŃSKI
UL. KOSZAROWA1 LOK.3, 26-600 RADOM
 
PAWEŁ PODESZWA
UL.PARTYZANTÓW 5/7/9/LOK.3A, 26-600 RADOM
 
JANUSZ POZNAŃSKI
UL. ŻEROMSKIEGO 93, 26-600 RADOM
 
HANNA DOMASZCZYŃSKA
UL. BPA I.ŚWIRSKIEGO 43A/6, 08-110 SIEDLCE
 
MICHAŁ KASPROWICZ
LWOWSKA 53A, 22-600 TOMASZÓW LUB.
 
LAURA PIETRASIAK VEL OLSZEWSKA
UL. KS.J.BOSKO 4, 08-300 SOKOŁÓW PODL.
 
TOMASZ FORNALSKI
UL. PODWALE 6/100, 22-300 KRASNYSTAW
 
ALEKANDRA PUCHACZ
UL.WYSZYŃSKIEGO 3/49, 22-400 ZAMOŚĆ
 
KATARZYNA RYŃ- KOWALSKA
UL.J.PIŁSUDSKIEGO 33/2, 22-400 ZAMOŚĆ
 
JOANNA SAWICKA-IWANIUK
UL. PODWALE 2A, 22-300 KRASNYSTAW
 
ANDRZEJ SZCZĄCHOR
UL. WOJSKA POLSKIEGO 67, 22-400 ZAMOŚĆ
 
 
IZBA KOMORNICZA W ŁODZI
 
BIURO IZBY KOMORNICZEJ W ŁODZI
UL. MICKIEWICZA 11/23, 90-443 ŁÓDŹ
 
 
KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ W ŁODZI
 
MARIOLA WOŹNIALIS
UL. PIOTRKOWSKA 270, 90-361 ŁÓDŹ
 
KATARZYNA BOMBA
UL. PIOTRKOWSKA 80, 90-102 ŁÓDŹ
 
ADAM PIETRAK
AL. KOŚCIUSZKI 106/116, 90-442 ŁÓDŹ
 
KAMIL PIETRASIK
UL. DĄBROWSKIEGO 17/21, 93-177 ŁÓDŹ
 
ANDRZEJ RITMANN
UL. NAWROT 114, 90-029 ŁÓDŹ
DYŻUR DO GODZ. 17:00
 
ANNA SIKORA- ZASTĘPCA KOMORNIKA SĄDOWEGO PRZY SĄDZIE REJONOWYM W ZGIERZU CZESŁAWA KOSIADA
PL. JANA PAWŁA II NR 3, 95-100 ZGIERZ
 
MONIKA TALARCZYK
AL. WOLNOŚCI 10/20, 62-800 KALISZ
 
JÓZEF KOLAŃSKI
AL. WOLNOŚCI 17A, 62-800 KALISZ
 
TOMASZ WEJMAN
UL. KS.KARD.ST. WYSZYŃSKIEGO 4, 63-200 JAROCIN
 
PIOTR TOMCZAK
UL. SŁOWACKIEGO 14, 63-300 PLESZEW
 
MAREK STOLARCZYK
UL. ZAMKOWA 13, 3-500 OSTRZESZÓW
 
JUSTYNA GÓRECKA-BARANIAK
UL. PIEKARY 1 , 63-500 OSTRZESZÓW
 
TOMASZ SZALONKA
UL. KOMPAŁŁY 3A/3, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
TADEUSZ HAJDUKIEWICZ
UL. KOŚCIUSZKI 17, 97-400 BEŁCHATÓW
 
WIESŁAW MASŁOWSKI
UL. PIOTRKOWSKA 59C, 26-300 OPOCZNO
 
KATARZYNA MATRAS
UL. TYSIĄCLECIA 1A/1, 97-500 RADOMSKO
 
KRZYSZTOF SKRZYPEK
UL. POŁUDNIOWA 8A, 98-100 ŁASK
 
MARCIN KOZIARA
UL. ARMII LUDOWEJ 65, 98-100 ŁASK
 
JERZY BERDYGA
UL. DŁUGA 9A/1, 06-500 MŁAWA
 
TERESA KRÓLIKOWSKA
UL. WŁ. JAGIEŁŁY 34A/18, 13-200 DZIAŁDOWO
 
JACEK JACHOWICZ
15 SIERPNIA 6, 96-500 SOCHACZEW
 
AGNIESZKA MACIEJEWSKA – KAMIŃSKA
UL. POW 13 LOK.4, 96-300 ŻYRARDÓW
 
ADAM DERDA
UL. STEFANA OKRZEI 19, 96-300 ŻYRARDÓW
 
TOMASZ LEWANDOWSKI
UL. JANA PAWŁA II LOK. 2A, 09-500 GOSTYNIN
 
ARKADIUSZ MAJCHRZAK
UL. 1GO MAJA 12 LOK. 37, 09-402 PŁOCK
 
KRYSTYNA STOŁBUNIK-KON
UL. PŁOCKA 69 , 09-100 PŁOŃSK
 
JERZY DOBROWOLSKI
AL.3-GO MAJA 4, 97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
 
IZBA KOMORNICZA W POZNANIU

BIURO IZBY KOMORNICZEJ W POZNANIU
UL. GŁĘBOKA 4, 61-553 POZNAŃ
 
KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ W POZNANIU
PAWEŁ BIELECKI
UL. DĄBRÓWKI 3/5, 62-200 GNIEZNO

PIOTR BŁASZKOWSKI
UL. SOBIESKIEGO 20, 62-200 GNIEZNO

MAREK GRZELAK
UL. ŚW. MICHAŁA 9/2, 62-200 GNIEZNO

PRZEMYSŁAW GÓRNY
UL. POCZTOWA 9, 62-200 GNIEZNO

ANDRZEJ KRAMER
UL. SOBIESKIEGO 20, 62-200 GNIEZNO

KRZYSZTOF ŁYSIAK
UL. WIĘZIENNA 1, 62-065 GRODZISK WIELKOPOLSKI

BARBARA MAGDALENA MAJEWSKA – MURAKOWSKA
UL. WŁOCŁAWSKA 3/12, 62-600 KOŁO

MAGDALENA KRÓLIKOWSKA - WYDRZYŃSKA
UL. NOSKOWSKIEGO 1A, 62-510 KONIN

JACEK MATECKI
UL. CHOPINA 21E (I piętro), 62-510 KONIN

MARIUSZ STARZONEK
UL. OBROŃCÓW WESTERPLATTE 11, 62-500 KONIN
MACIEJ WOŹNIAK
UL. PCK 25/1, 62-500 KONIN

PRZEMYSŁAW NIERADKA
UL. DWORCOWA 2, 64-000 KOŚCIAN

MAGDALENA RATIUK
UL. POZNAŃSKA 9/118, 66-600 KROSNO ODRZAŃSKIE

ROBERT HAŃSKI
UL. MATEJKI 1, 66-600 KROSNO ODRZAŃSKIE

DARIUSZ MACIEJEWSKI
UL. NIEPODLEGŁOŚCI 10/4, 64-100 LESZNO

MICHAŁ STAM
UL. NARUTOWICZA 73, 64-100 LESZNO

DARIUSZ STARZONEK
UL. NORWIDA 4, 77-400 ZŁOTÓW

ARTUR WILKOWSKI
UL. MŁYNARSKA 13 AB/2, 64-920 PIŁA

BARTOSZ WŁOCH
UL. M. KONOPNICKIEJ 15A, 77-400 ZŁOTÓW

BARTOSZ GUZIK
UL. KOCHANOWSKIEGO 4/6, 60-844 POZNAŃ

MAREK JESSA
UL. LUBECKIEGO 28, 60-348 POZNAŃ

PIOTR TOMASZEWSKI
UL. JÓZEFA CHOCISZEWSKIEGO 21/6, 60-255 POZNAŃ

MICHAŁ REDELBACH
UL. GRUNWALDZKA 372A, 60-169 POZNAŃ

MICHAŁ CZARNECKI
UL. KRAKOWSKA 1/2, 61-889 POZNAŃ

KONRAD CIESIELSKI
TRÓJPOLE 3a, 61-693 POZNAŃ

TOMASZ ZARZYCKI
UL. PSZENNA 7, 61-663 POZNAŃ

MIROSŁAW FIAŁKOWSKI
UL. SZAFIROWA 5, 62-030 LUBOŃ

AGNIESZKA JANIAK-PŁYWACZYK
UL. WARSZAWSKA 39/41 BUD. A LOK. 8, 61-028 POZNAŃ

ROMAN MARIUSZ LIPIŃSKI
UL. DOLNA WILDA 88, 61-501 POZNAŃ

PAWEŁ ŚLIWIŃSKI
UL. WRZESIŃSKA 9A, 62-020 SWARZĘDZ

PAWEŁ TOMCZAK
UL. ZAGÓRZE 6A, 61-112 POZNAŃ
MAREK PRZYWECKI
UL.GRUNWALDZKA 17/1, 60 -782 POZNAŃ
 
MIKOŁAJ KOBUS
UL.WAZÓW 10, 63 -920 RAWICZ
 
KRZYSZTOF BRZYCHCY
UL. KOŚCIUSZKI 64, 64 – 700 CZARNKÓW
 
JACEK DAUTER
UL. POZNAŃSKA 13, 64 – 300 NOWY TOMYŚL
 
MACIEJ KOZŁOWSKI
PL.CHOPINA 7, 64 – 300 NOWY TOMYŚL
 
RAFAŁ NOWAK
UL. 17 STYCZNIA 151, 64-400 MIĘDZYCHÓD
 
MARIUSZ CELMER
UL. GDAŃSKA 9, 62-300 WRZEŚNIA

BERNARD GUST
UL. KS. KEGLA 4/4, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA

AGNIESZKA HERDA
UL. KRÓTKA 1, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA

BARBARA ONYSZKIEWICZ
UL. STASZICA 7, 62-300 WRZEŚNIA

MACIEJ BARSKI
UL. PLAC WOLNOŚCI 1 B/5, 66-200 ŚWIEBODZIN
 
ARTUR ŁUKOMSKI
PL. JANA PAWŁA II 3/1, 66-200 ŚWIEBODZIN

ANDRZEJ GRABOWSKI
UL. KOLSKA SZOSA 28, 62-700 TUREK

PIOTR LEŚNIEWSKI
UL. JAGIELLOŃSKA 3, 64-800 CHODZIEŻ

ŁUKASZ POLIMIRSKI
UL. KOŚCIUSZKI 27, 62-100 WĄGROWIEC

MICHAŁ JANKOWSKI
UL. SIKORSKIEGO 4 POK. 113, 65-454 ZIELONA GÓRA

TOMASZ KARPIŃSKI
PLAC POCZTOWY 15, 65-305 ZIELONA GÓRA

NORBERT PISKORZ
UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE 11, 65-034 ZIELONA GÓRA

RADOSŁAW NOWACKI
UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE 11, 65-034 ZIELONA GÓRA

ZBIGNIEW ZARYCHTA
UL. MICKIEWICZA 1, 68-100 ŻAGAŃ

SŁAWOMIR DOBOSZ
UL. OSADNIKÓW WOJSKOWYCH 40/3, 68-200 ŻARY
 
PIOTR WINTER
UL. WIŚNIOWA 12, 61-477 POZNAŃ
 
LECH SIUDA
UL. RYNEK 35/3, 34-500 SZAMOTUŁY
 
POZNAŃSKIE CENTRUM ŚWIADCZEŃ
UL. WSZTSKICH ŚWIĘTYCH 1, 61-843 POZNAŃ
 
 
IZBA KOMORNICZA W RZESZOWIE
 
BIURO IZBY KOMORNICZEJ W RZESZOWIE
UL. KRÓLA STANISŁAWA AUGUSTA 29
DYŻUR W GODZ. 11:00- 18:00
 
KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ W RZESZOWIE
 
ANASTAZJA GAJEWSKA
UL. SIENKIEWICZA 1/207, 39-100 ROPCZYCE
 
MICHAŁ TURCZYK
UL. KONARSKIEGO 32B, 39-200 DĘBICA
 
GRZEGORZ PIĘKOŚ
UL. KOLEJOWA 8, 39-200 DĘBICA
 
BOGUSŁAW MAZUR
UL. CZARNECKIEGO 13/2, 37-500 JAROSŁAW
 
JOLANTA PROKOP
UL. KILIŃSKIEGO 2, 37-200 PRZEWORSK
 
MARCIN SARAMAGA
UL. UNII LUBELSKIEJ 6, 37-600 LUBACZÓW
 
ADRIANNA ZBUCKA
UL. PONIATOWSKIEGO 53, 37-500 JAROSŁAW
 
KRZYSZTOF DOLNY
UL. KOCHANOWSKIEGO 5, 38-200 JASŁO
 
PAWEŁ SOJKA
UL. WYSPIAŃSKIEGO 8, 38-200 JASŁO
 
WOJCIECH PIĄTEK
UL. KOŚCIUSZKI 37, 38-200 JASŁO
 
MARCIN MARCZAK
UL. OLEJARSKA 38 A, 38-400 KROSNO
 
NATALIA KUBALA
UL. GRODZKA 26, 38-400 KROSNO
 
ROLAND LEWICKI
UL. CZAJKOWSKIEGO 5, 38-400 KROSNO
 
ANETTA PASZKOWSKA
UL. ARMII KRAJOWEJ 2, 36-200 BRZOZÓW
 
LESZEK ŚLASKI
UL. TKACKA 2A, 38-400 KROSNO
 
MARIUSZ NAJDA
UL. PLAC KONSTYTUCJI 3 MAJA 14, 38-600 LESKO
 
MARCIN LOJTEK
UL. DANIELEWICZA 2, 37-100 ŁAŃCUT
 
JACEK PODKAMIENNY
UL. MICKIEWICZA 64/1, 37-300 LEŻAJSK
 
JACEK WRÓBEL
UL. PIŁSUDSKIEGO 68, 37-100 ŁAŃCUT
 
ADRIAN KUROWIECKI
UL. TRAUGUTTA 6, 37-100 ŁAŃCUT
 
ANDRZEJ JANUSZ
UL. KOŚCIUSZKI 18, 39-300 MIELEC
 
JANUSZ STRYCHARZ
UL. KOŚCIUSZKI 20, 39-300 MIELEC
 
ANDRZEJ ZAJĄC
UL. OBROŃCÓW POKOJU 20, 36-100 KOLBUSZOWA
 
AGNIESZKA BANDOSZ
UL. PLAC NA BRAMIE 12, 37-700 PRZEMYŚL
 
URSZULA BORKOWSKA
UL. MICKIEWICZA 28, 37-700 PRZEMYŚL
 
TOMASZ KLUCZNIK
UL. FRANCISZKAŃSKA 33, 37-700 PRZEMYŚL
 
WOJCIECH ANTONI KOWALIK
UL. ŚNIGURSKIEGO 9, 37-700 PRZEMYŚL
 
MARCIN WINIARZ
UL. KONARSKIEGO 4, 37-700 PRZEMYŚL
 
JAN FORYSTEK
UL. SŁOWACKIEGO 24/35, 35-060 RZESZÓW
 
ANDRZEJ KOPACZ
UL. ALEJA TADEUSZA REJTANA 53A/301, 35-326 RZESZÓW
 
JAKUB KWATER
UL. CHODKIEWICZA 6/3, 35-030 RZESZÓW
 
LESŁAW LICHACZEWSKI
UL. MONTE CASSINO 14/59 A, 35-305 RZESZÓW
 
JUREK ŁACH
UL. SŁOWACKIEGO 24/65, 35-060 RZESZÓW
 
JAROSŁAW PIĘTAL
UL. LESZCZYŃSKIEGO 3, 35-061 RZESZÓW
 
STANISŁAW RÓŻAŃSKI
UL. CHODKIEWICZA 7, 35-051 RZESZÓW
 
BARBARA RUSZAŁA
UL. GEN. ANDERSA 5, 38-100 STRZYŻÓW
 
MIROSŁAW WOLANIN
UL. BERNARDYŃSKA 5, 35-069 RZESZÓW
MAŁGORZATA KOCZERA
UL. GRZEGORZA 3, 38-500 SANOK
 
MARZENA RADZIUK
UL. CERKIEWNA 7, 38-500 SANOK
 
PAWEŁ WOŹNY
UL. 3-GO MAJA 23, 38-500 SANOK
ZOFIA FERENC
UL. ALEJA JANA PAWŁA II 25A, 37-450 STALOWA WOLA
 
MARCIN RUSINIAK
UL. 1-GO SIERPNIA 12, 37-450 STALOWA WOLA
 
JAN ZYBURA
UL. PLAC WOLNOŚCI 10, 37-400 NISKO
DIANA CIBA
UL. SANDOMIERSKA 2/1, 39-400 TARNOBRZEG
 
HELENA SERAFIN
UL. DOMINIKAŃSKA 11, 39-400 TARNOBRZEG
 
ROMAN ŻAK
UL. MONIUSZKI 6B, 39-400 TARNOBRZEG
 
 
IZBA KOMORNICZA W SZCZECINIE
 
BIURO IZBY KOMORNICZEJ W SZCZECINIE
UL. NIEDUŻA 16, 71-531 SZCZECIN
DYŻUR W GODZ. 11:00- 18:00
 
KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ W SZCZECINIE
 
MAREK OSSOWSKI
UL. PRZEMYSŁOWA 8B 75-216 KOSZALIN
 
KRZYSZTOF PRZYBYŁOWICZ
UL. PPOR. EDMUNDA ŁOPUSKIEGO 27/1A, 78-100 KOŁOBRZEG
 
KAROL CYGERT
UL. ZWYCIĘSTWA 140/319, 75-613 KOSZALIN
 
GRZEGORZ WOŁODKOWICZ
UL. KOŚCIELNA 2/2 78-600 WAŁCZ
 
MAREK WINNICKI
UL. SZYMANOWSKIEGO 14 75-573 KOSZALIN
 
WADIM GOŚCIK
UL. KOŁOBRZESKA 58, 78-600 WAŁCZ
 
WALDEMAR MATUSZAK
UL. PRZEJAZDOWA 1, 78-200 BIAŁOGARD
 
 
IZBA KOMORNICZA W WARSZAWIE
 
BIURO IZBY KOMORNICZEJ W WARSZAWIE
ALEJE JEROZOLIMSKIE 133/62, 02-304 WARSZAWA
 
KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ W WARSZAWIE
 
PIOTR ADAMCZYK
UL. DZIKA 4, 00-204 WARSZAWA
 
PIOTR TYC
UL. ŚNIADECKICH 17, 02-057 WARSZAWA
 
MACIEJ GIERSZEWSKI
UL. JANA NAŁĘCZA 37, 05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI
 
ELŻBIETA ADAMSKA – ŚMIGRODZKA
UL. ANDRIOLLEGO 34 LOK. 8, 05-400 OTWOCK
 
JERZY BOJANOWSKI
UL. ST. AUGUSTA 73/15, 03-846 WARSZAWA
 
WITOLD DROBIECKI
UL. WARSZAWSKA 60 B, 05-120 LEGIONOWO
 
PAWEŁ BUKSZEWICZ
UL. WARSZAWSKA 7, 05-200 WOŁOMIN
 
SEBASTIAN DULKO
UL. ORZESZKOWEJ 55, 05-820 PIASTÓW
 
MARCIN OSICZKO
UL. WILLOWA 11 LOK. 11, 00-790 WARSZAWA
 
IRENEUSZ GROBELNY
UL. TARGOWA 33, 03-728 WARSZAWA
 
MACIEJ SIMBIEROWICZ
UL. LUDWIKI 4, 00-819 WARSZAWA
 
IWONA MICHALAK
UL. RYNEK 18, 05-870 BŁONIE
 
TADEUSZ RADECKI
UL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY 25 A, 05-500 PIASECZNO
 
MARZENA RYFA
UL. GRÓJECKA 27 LOK. 8, 02-030 WARSZAWA
 
TOMASZ SADZIKOWSKI
UL. POTOCKA 4, 01-652 WARSZAWA
 
 
IZBA KOMORNICZA WE WROCŁAWIU

BIURO IZBY KOMORNICZEJ WE WROCŁAWIU
UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 56E/U1, 53-333 WROCŁAW

KOMORNICY SĄDOWI IZBY KOMORNICZEJ WE WROCŁAWIU

DARIUSZ LEWKOWICZ
UL. DASZYŃSKIEGO 1, 59-700 BOLESŁAWIEC

GRZEGORZ KRUKAR
UL. SĄDOWA 7, 59-700 BOLESŁAWIEC

MACIEJ KOWALCZYK
UL. CHROBREGO 33, 49-300 BRZEG

TERESA MARCINIAK
UL. ŚWIDNICKA 38 BUD. 2A/2/II, 58-200 DZIERŻONIÓW

TADEUSZ MALINOWSKI
UL. SŁODOWA 26A, 67-200 GŁOGÓW

JUSTYNA PIASECKA
PL. WOLNOŚCI 4/1, 58-400 KAMIENNE GÓRA

REMIGIUSZ JUSZKO
UL. SUDECKA 51, 58-500 JELENIA GÓRA

KRZYSZTOF GRONEK
UL. ROOSEVELTA 9, 47-200 KĘDZIERZYN - KOŹLE

MACIEJ KACZMARZYK
UL. WOLNOŚCI 12, 46-203 KLUCZBORK

ANDRZEJ  SUSZYCKI
UL. OKRZEI 11/2A, 57-300 KŁODZKO

HENRYK SUSZYCKI
UL. OKRZEI 11/3, 57-300 KŁODZKO

KAROL KUŁAKOWSKI
UL. CHOJNOWSKA 76, 59-220 LEGNICA

AGNIESZKA WALASZCZYK-BUBA
UL. ODRODZENIA 2/2, 59-300 LUBIN

ALICJA URYASZ-POLACZYK
UL. SZOPENA 20/2, 48-300 NYSA

ARKADIUSZ NITSCHKE
KILIŃSKIEGO 2, 56-400 OLEŚNICA

KAZIMIERZ BOBOWSKI
UL. BRZESKA 31/8, 55-200 OŁAWA

MAREK  BOBOWSKI
UL. BRZESKA 26/14, 55-200 OŁAWA

EDWARD KUCZYŃSKI
UL. KOŚCIUSZKI 12, 48-200 PRUDNIK

TOMASZ KONDZIELA
UL. RYNEK 24/25 POK.216A, 45-015 OPOLE

BOŻENA SZYCHOWSKA - ZIELIŃSKA
UL. POWSTAŃCÓW ŚL. 6/10, 47-100 STRZELCE OPOLSKIE
DYŻUR W GODZINACH 14:00-18:00

ALBERT MASTERNAK
UL. LEGNICKA 24B/3, 55-300 ŚRODA ŚLĄSKA

GRAŻYNA MOSZYŃSKA-ZAREMBA
UL. KOMUNARDÓW 4/1, 58-100 ŚWIDNICA

IDA PIECUCH
UL. RYNEK 35, 58-100 ŚWIDNICA

ANNA MUSIALSKA
UL. ŚW. JADWIGI 7 LOK.210, 55-100 TRZEBNICA

MAŁGORZATA GARCZYŃSKA
UL. NORWIDA 1, 55-100 TRZEBNICA

AURELIA CHMURA
UL. SIENKIEWICZA 4/1, 58-300 WAŁBRZYCH

GRAŻYNA NOWAKOWSKA
UL. B. CHROBREGO 3/1, 58-300 WAŁBRZYCH

 

KINGA RASZTAR
UL. SŁOWACKIEGO 3/2, 58-300 WAŁBRZYCH
 
MONIKA JANUS
UL. DMOWSKIEGO 22, 58-300 WAŁBRZYCH
 
AGATA KRASICZYŃSKA-KNUTER
UL. INOWROCŁAWSKA 21/4, 53-653 WROCŁAW
DYŻUR DO GODZ. 14:00

ARTUR WOJNAR
UL. KOMANDORSKA 53A/6B, 53-342 WROCŁAW

RADOSŁAW  BAGIŃSKI
UL. ŚWIEBODZKA 6/10, 50-046 WROCŁAW

GABRIELA MORAWIEC
UL. GAJOWA 36/5, 50-519 WROCŁAW

WOJCIECH OPIELEWICZ
UL. J. LELEWELA 6A/3, 53-505 WROCŁAW

PAULINA PODGÓRSKA-PAWEŁKA
UL. GRABISZYŃSKA 240 LOK.19A, 53-235 WROCŁAW

ROMAN ROMANOWSKI
UL. ZIELIŃSKIEGO 39, 53-533 WROCŁAW

HENRYK KUPIS
UL. 1-GO MAJA 8F, 57-200 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

MAŁGORZATA RYTWIŃSKA
UL. ARMII KRAJOWEJ 13, 59-900 ZGORZELEC

MIROSŁAW WIERZBICKI
UL. WARSZAWSKA 8/2, 59-900 ZGORZELEC

ANDRZEJ MACIEJEWSKI
UL. LOTNIKÓW POLSKICH 1, 59-500 ZŁOTORYJA

KRZYSZTOF ROGOWSKI
UL. W. WITOSA 9, 59-400 JAWOR

 

Realizacja: F-media